Ceremonia Uzdrawiania Relacji z Matką ~ 21 października 2017, Poznań

Ceremonia Uzdrawiania Relacji z Matką ~ 21 października 2017, Poznań

CEREMONIA UZDRAWIANIA RELACJI Z MATKĄ
prowadzi Alicja Sonya Bednarek
w Dom Dźwięku w Poznaniu

REZERWACJA MIEJSCA>>>

 

Ceremonia jest dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Przyjdź sama, lub z bliskimi Ci kobietami. Można także przyjść z mamą, ale wtedy każda z Was ma swój rytuał, niezależny od wzajemnej obecności. 

 

Piękna Kobieto,
Uczestnicząc w tej ceremonii wybierasz uhonorowanie swojej relacji z mamą. Tym wyborem ujmujesz nie tylko intencję uznania i uzdrowienia tej relacji, ale także zapraszasz samą siebie do przyjęcia tego, co tobie jest potrzebne do scalenia wnętrza swojej kobiecej natury.

Niezależnie czy czułaś się kochana przez swoją mamę, pieszczona, chroniona, wspierana i pielęgnowana czy odrzucana, lekceważona, odpychana i krytykowana, a także niezależnie czy twoja mama była obecna w twoim życiu czy nie, tą ceremonią wybierasz uhonorowanie jej po to, by dojść do akceptacji tego, kim jest lub była w twoim życiu. Po to, by móc objąć aspekt matki w sobie samej, a więc mądrej, silnej, kochającej, pielęgnującej i odżywiającej kobiecości. Dla siebie, dla swoich bliskich, czy tego co tworzysz.

Tego dnia, w obecności i przy wsparciu innych kobiet, będziesz mogła zaoferować wdzięczność za to, że wybrała urodzić ciebie i za dary jakie od niej otrzymałaś. Jeśli nie poczujesz tej wdzięczności, ważnym będzie rozluźnianie swojego serca, by z czasem móc przyjąć to, że była dla ciebie mamą tak, jak potrafiła, w oparciu o to, czego sama doświadczyła jako dziewczynka, a potem jako kobieta.

Honorując w ten sposób waszą relację i decydując co chcesz w nią wnieść, będziesz mogła dodać sobie odwagi przede wszystkim do zaprzestania trwania w tym, co trudne; będziesz mogła obmyć swoje zranienia,  a tym samym zranienia swojej matki, i matki jej matki… Wtedy zamiast bólu pomiędzy wami zaczniesz nieść, i swoje i ich, światło.  Dla siebie i dla kobiet, które przyjdą po was.

Takie alchemiczne doświadczenie jest również tym pięknym i wzmacniającym momentem, w którym przestajesz postrzegać swoją matkę oczami dziewczynki, wciąż szukającej na zewnątrz tego, czego jej kiedyś zabrakło. Teraz zaczynasz dostrzegać w niej kobietę, która pomogła ci urodzić się dla siebie samej. Dojrzałej. Suwerennej. Wolnej.

Podczas tego wieczoru spotkasz się także z boskim aspektem matki, czyli Boginią Matką. Przecież nasza mama była pierwszą twarzą bogini, jaką poznałyśmy, a to zabarwia naszą dalszą z nią relację. Jeśli zechcesz, dzięki wybranym tantrycznym praktykom, będziesz mogła zidentyfikować się z tą formą i ziemskiej i kosmicznej kobiecości.  A jeśli się otworzysz – także otulić się nią jak kocykiem, jej darami, jej wszystko obejmującą i wszystko zawierającą miłością, pozaosobowym źródłem komfortu i mocy.

* * *

Ceremonia jest dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Przyjdź sama, lub z bliskimi Ci kobietami. Można także przyjść z mamą, ale wtedy każda z Was ma swój rytuał, niezależny od obecności mamy. Ubierz się wygodnie, ale w sposób uświetniający ten rytuał. Przynieś ze sobą zdjęcie Twojej mamy albo przedmiot jaki od niej otrzymałaś, lub który pozytywnie ją odzwierciedla, a także małą świeczkę i kwiaty.

Do tej pory odbyło się już wiele tych kobiecych spotkań…. we Wrocławiu, w Komorzu k/Czaplinka, Warszawie, Krakowie, Białymstoku czy w Jeleniej Górze. Za każdym razem to bardzo głęboko poruszające i uwalniające doświadczenie w kręgu kobiet, w uważności, we współodczuwaniu.

Ten rytuał warto potem wykonywać samej lub w obecności i wspraciu bliskiej ci kobiety, bliskich ci kobiet, by zasilać, by dbać o to, co wybrałaś jako bardzo ważne dla ciebie, jako dojrzałej kobiety.

Zapraszam z miłością,

Alicja Sonya Bednarek ~ Założycielka Namiętnej Obecności

{Cermonię prowadzę tylko na zaproszenie organizatorki grupy w danym mieście, zatem jeśli jesteś zainteresowana zorganizowaniem tego wydarzenia – skontaktuj się ze mną proszę.}

 

Praktyczne informacje:

 • Harmonogram:
  21 października, 2017 r., sobota 16:00 – 22:00
 • Miejsce:
  Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań
 • Udział:
  między 80 zł a 150 zł – w zależności od indywidualnych możliwości
 • Swoje miejsce zarezerwujesz wypełniając poniższy formularz:
  REZERWACJA MIEJSCA>>>
  W odpowiedzi otrzymasz info dostępności miejsca, informacje jak się przygotować oraz o formie i terminie płatności. Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. O przyjęciu i potwierdzeniu rezerwacji decydują terminy zgłoszenia i wpłaty.
 • Kontakt:
  Alicja – T: 881 298 975, E: info@namietnaobecnosc.pl
  Sprawy organizacyjne: Dorota Sztuba – T: 602 527 645 , E: dorota.sztuba@gmail.com
 • Sposób płatności:
  zaliczka (min 50 zł) płatna jest przelewem na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu rezerwacji miejsca, pozostała część kwoty – gotówką przed rozpoczęciem ceremonii

 

rytual_relacji_corki_z_matrka_namietna_obecnosc_sonya_bednarek_tantra_wrsztat_tantry

 

Co mówią kobiety:

 

Kiedy ponad rok temu usłyszałam od koleżanki nt Rytuału Uzdrawiania Relacji Matki z Córką czekałam na ten dzień. Przyszłam na spotkanie będąc w 7 miesiącu Stanu Błogosławionego, w Łonie również mam Córkę, drugą…  Czułam, że rytuał będzie dotyczył nie tylko mojej relacji z Matką, ale również wpłynie uzdrawiająco na relację moją z Córkami, pomimo tego, że jest ona cudowna.  Chwilę przed dniem Rytuału miałam pewne pytania, czy aby na pewno to dobry moment, czy nie będzie za mocno, czy nie będą budzone traumy, w końcu mam w łonie Dziecko, które nie musi przeżywać moich procesów… Alicja Sonya uspokoiła mnie już w mailu… Podczas trwania naszego spotkania, czułam jak ważna to chwila… Czułam jak coś się budzi, już podczas pracy przygotowującej do Samego Rytuału…w tańcu… Ten Moment-Rytual Uzdrawiania, Słowa wypowiadane i odczuwane w każdej komórce ciała był bardzo piękną Chwilą.  Wbrew temu czego dotyczyły moje obawy, praca w którą poprowadziła Nas Alicja Sonya była przepełniona Światłem, Miłością… Nie było rozgrzebywania, dłubania w przeszłości , żalów… Było wypełnianie przestrzeni Nową jakością pełną akceptacji, zrozumienia, zadbania i miłości. Prawdziwe Uzdrawianie… Wszystko w cudownej atmosferze ogromnego zaufania. Te kilka tygodni po Rytuale, czuję jak coś się wówczas dopełniło. Moja relacja ze Sobą jako Matką, z moją Matką jest jeszcze bardziej wypełniona akceptacją i światłem… Z całego Serca jestem Wdzięczna za to, że takie Rytuały mają miejsce… ~ Karolina

 

Bardzo piekna ceremonia. Twoje słowa mądre, ciepłe i wspierające. Dziękuję Tobie Soniu i Wszystkim Kobietom. ~ Madga

 

Bardzo dziękuję, było pięknie, dziękuję Sonya za zorganizowanie i poprowadzenie tego spotkania i cudownym Kobietom za Waszą Świętą Obecność. ~ Maga

 

 

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter