Piersi Bogini – Wieczór Inicjujący ~ 14 października 2017, Białystok

Piersi Bogini – Wieczór Inicjujący ~ 14 października 2017, Białystok

Wieczór dedykowany najpełniejszemu rozkwitowi
w sercu kobiecości

To kobiece spotkanie jest tak zaprojektowane, by pomóc ci bardziej skontaktować się z niezwykłym centrum kobiecości – twoimi piersiami, zwłaszcza jeśli czujesz się w pewien sposób od nich odłączona.  Być może jesteś niezadowolona z ich wyglądu, zakłopotana tym, że nie bardzo je czujesz; a może pomieszana tym, że łączą w sobie miłość macierzyńską z seksualną przyjemnością, bądź w obawie odkrycia w nich niepokojących zmian. 

 

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie już wiesz, bądź przeczuwasz, że nic tak nie odcina kobiety od bezwarunkowej wiary w siebie i poczucia bycia kompletną, jak nawet częściowe oddzielenie od jej ciała. A gdy odkryjesz co oferuje intymny kontakt z piersiami, upewnisz się jak bardzo zanurzenie się w swoją cielesność prowadzi kobietę z powrotem do wewnętrznego źródła jej kobiecego splendoru.

Odpowiadając na tą, tak mi bliską, kobiecą tęsknotę akceptacji każdej części siebie, opracowałam cykl warsztatów „Piersi Bogini”. Na nich nauczysz się jak nawiązywać głębszy kontakt z piersiami – sercem kobiecości – po to, by podarować sobie możliwość najpełniejszego rozkwitu jako kobieta.

A na tym inicjującym wieczorze poznasz praktyki, które pomogą ci:

 • odczuwać piersi bardziej i być bliżej nich niż dotychczas
 • dostrzegać ich niezwykłą unikatowość spoza kanonów i oczekiwań
 • odkrywać czego potrzebują, co lubią, a co nie jest dla nich dobre,
 • z czułością dotykać ich, pielęgnować je i budzić ich energię na co dzień.

Będziesz mogła także zaobserwować czy nadszedł dla ciebie czas dalszego rozwijania intymnego kontaktu z nimi (warsztat – część 1) i poznania praktyk pokazujących jak możesz:

 • masować piersi – w krótszej, codziennej wersji dla ich zdrowia i piękna oraz w dłuższej, jako super sycący czas dla twojej kobiecości
 • obmywać i otwierać ich energią serce na większy przepływ miłości
 • obmywać i rozluźniać ich energią łono, by niwelować napięcie przedmiesiączkowe, a także
 • otwierać nią łono z serca płynącym ‚tak’ na miłosne zbliżenie i nowe wymiary swojej ekstatycznej natury – dla lepszego życia seksualnego, dla pełniejszego przyjmowania tego, czego pragniesz, dla odżywienia swojej twórczości.

Niesamowite, prawda?

Spotkanie obejmie medytacje, wizualizacje, taniec, wewnętrzne wglądy, a także święty dotyk*. Jest klasycznym przykładem praktyki kobiecej ucieleśnionej duchowości, o której więcej przeczytasz tutaj. Proszę, przynieś ze sobą pareo/chustę z jedwabiu lub innego miłego dla ciała materiału oraz płatki róży lub innego pysznego kwiatu. A także ubierz się kobieco, miękko i wygodnie.

Zapraszam z pięknem na spotkanie kobiet oddanych pielęgnowaniu życia w miłości do siebie samej, a tym samym do bliskich i świata,

Alicja Sonya Bednarek
Założycielka Namiętnej Obecności

 

* Dotyk jest bardzo ważny w kobiecej duchowości, ponieważ zaprasza czującą obecność do naszych ciał. Wraz z emocjonalnym i energetycznym uzdrawianiem, pomaga ogrzać i zmiękczyć znieczulone czy obolałe w nas miejsca, rozluźniać się, uwalniać to, co utknęło i otwierać na pełniejsze wejście do wnętrza siebie.  Dlatego jest niezwykle istotne, byś podczas warsztatu była w czułym kontakcie z sobą samą, szanując swój rytm i granice. Podobnie w przypadku nagości piersi, która może pojawić się podczas niektórych praktyk. Jest ona dowolna i to Ty sama zdecydujesz, niezależnie od innych kobiet, czy i na ile zechcesz je odsłonić.

 

Praktyczne informacje:

 • Harmonogram:
  14 października 2017, sobota
  zaczynamy o 15:00 ale przyjdź nieco wcześniej
  kończymy o 20:00
 • Miejsce i Organizator:
  Sztuka Kochania Instytut Pozytywnych Wibracji
  ul. Waryńskiego 6/6, Białystok
 • Udział:
  cena – 180 z/ osoba
 • Kontakt, rezerwacja miejsca i sposób płatności u Organizatorki:
  Natasza Topor – Sztuka Kochania Instytut Pozytywnych Wibracji
  T: 883 666 271
  E: atasze@tlen.pl
  O potwierdzeniu rezerwacji decydują terminy zgłoszenia i wpłaty zaliczki  wys. 80 zł, zwrotnej w przypadku rezygnacji do 11 września włącznie.

 

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter