Kiedy odczuwam przyjemność…

Kiedy odczuwam przyjemność…

W Świątyni Kobiecej Esencji, wtorek 20 sierpnia br., 19:30 -22:00

 Piękna Kobieto,

Przynieś ze sobą coś pięknego do ubrania (może być to także coś miękkiego jak sarong, pareo), biżuterię, akcesoria do makijażu, olejki eteryczne lub perfumy, może olejek do masażu, może kadzidło i coś… zmysłowo boskiego do przegryzania, jak na przykład owoc mango lub inny, może trufle czekoladowe, albo jakieś inne małe pyszności i coś do picia. Może wino.. Na miejscu z pewnością będzie musujące Prosecco… Ach! może nawet z brzoskwinią!

 

 To będzie wieczór kobiecego wzajemnego rozpieszczania i uwielbiania!

Tym razem już nie wewnętrzny krytyk, znany aż nadto dobrze także w naszych kobiecych relacjach, ale

spotkanie z wewnętrznym wielbicielem, co jest w każdej z nas i dla każdej z nas. I tylko czeka by móc wielbić i byś cała dała się uwielbiać.

 

To wieczór dojrzenia przez Ciebie i celebrowania piękna w każdej przybyłej kobiecie.  

To wieczór  przyjmowania od innych kobiet celebracji Ciebie: i jako kobiety w tym ciele i jako żeńskiej boskiej esencji. Być może nowego spojrzenia na siebie samą…

Ponoć wszyscy przyszliśmy na planetę Ziemia by odkrywać przyjemność, ale nie tylko jej powierzchnię, ale także tą inną, tą głęboką, z ciała, z serca, z duszy, świadomą, aż dającą potencjał twórczy. Taką, że zradza się z niej coś nowego.  Taką, że poprzez nią wzrastasz i rozkwitasz. Tak zwaną świętą przyjemność.  Tak, byś jak w tantrycznej mantrze, czując mówiła sobie, że:

Kiedy odczuwam przyjemność, Wszechświat odczuwa ją poprzez mnie

 Zapraszam z drżącą przyjemnością,

 Sonia A. Bednarek

Informacje organizacyjne i więcej info o Świątyni znajdziesz tutaj.