Obfitość w Świecie Boginii Lakshmi

Obfitość w Świecie Boginii Lakshmi

W Świątyni Kobiecej Esencji, wtorek 6 sierpnia, 19:30 – 22:30

Być może zwykle gdy masz coś do zrealizowania mobilizujesz się mówiąc:

OK, teraz zrobię to i to. Wiem jak to osiągnę.  Albo… Jeszcze nie wiem jak, ale osiągnę.

I jeśli w tej mobilizacji z reguły zaciskasz i napinasz się, to…..  omija Cię dar ze Świata Bogini Lakshmi, a Ona mówi:  

Poczuj Twoje autentyczne i szczere pragnienie. Poczuj je głęboko, głęboko w sercu.  Teraz przywołaj intencję i osadź ją w tym pragnieniu, teraz jakby się właśnie realizowało i czekaj.  Bądź otwarta i czekaj, czekaj na moje prowadzenie.

A kiedy przyjdzie zauważ je, zauważ impuls, okazję i wtedy działaj! Wskocz na nie jak na falę, trochę ogromną i ryzykowną, ale tak żywą, więc wskocz i żegluj nią! Wtedy zrealizujesz je bez wewnętrznej walki, bez napięcia, bez zaciśnięcia. Pamiętaj, nie opieraj się tej fali kiedy przyjdzie, tylko wskocz na nią, a ona Cię poniesie, Cię poprowadzi.

 

Gdy tak się stanie celebruj to, dziękuj, okaż wdzięczność. To bardzo ważne, bo szczęśliwe życie to życie we wdzięczności. I dopiero wtedy, z tego miejsca, w tym odczuwaniu wyrażasz kolejną intencję i czekasz w otwarciu na właściwą falę, niezależnie jak zaskakującą formę przybierze… To jest właśnie Świat Obfitości Boginii Lakshmi…

Właśnie na ten kobiecy sposób będziemy otwierać się na i dostrajać się do obfitości podczas najbliższego wieczoru w Świątyni Kobiecej Esencji.

 

Zapraszam, z radością zapraszam … 

Sonia

 

Informacje organizacyjne i więcej info o Świątyni znajdziesz tutaj.