Żegnam to co mi nie służy….

Żegnam to co mi nie służy….

W Świątyni Kobiecej Esencji, poniedziałek 4 listopada br., 19:15 – 22:00/22:30

Piękna Kobieto,

Za każdym razem, kiedy świadomie żegnasz to, 
co już Ci nie służy, rozpuszczasz blokady,
tworzysz czystą i gotową przestrzeń,
by zaprosić to, czego pragniesz, 
jako wzrastająca Pani swojego życia. 

 

To może być jakiś bieżący nawyk, schemat, miejsce, osoba, relacja, albo pewien rodzaj relacji czy uzależnienia. Tego wieczoru będziesz mogła dać impuls do uwolnienia  i pozwolenia by to, co chcesz spłynęło z Ciebie aż do Ziemi. Naturalnie i pięknie. 

Może to też być jakaś dawna historia rodzinna czy więź.  Według Marty Moonset ~ Astrologia Pełni,  właśnie teraz jest bardzo dobry na to czas. Układ gwiazd w październiku i listopadzie szczególnie sprzyja uzdrawianiu różnych tematów tabu w rodzinie, a zwłaszcza związanych z seksualnością czy trudnymi emocjami. 

I wreszcie, bieżący czas sprzyja także klarowaniu wszelkich spraw związanych z finansami.  Możesz wesprzeć ich analizę czy odkrywanie nowych rozwiązań, także określeniem i uwolnieniem czegoś – na przykład jakiegoś przekonania, które w tej dziedzinie Ci nie służy. To byłaby też forma przygotowania do warsztatu z cyklu Celebracje Kobiecości ~ OBFITOŚĆ, 16 listopada br.  

Takie proste i szczere gesty od siebie dla samej siebie – zwłaszcza powtarzane – w swej delikatności mają niezwykłą moc.  Przynoszą ulgę, wdzięczność i spokój.

Jeśli poczułaś zawołanie żeby przyjść, a na ten moment trudno jest Ci określić z czym tak naprawdę chcesz się pożegnać lub co wybrać, nie przejmuj się, gdy już przyjdzie moment, będziesz wiedziała. To samo wypłynie i będąc uważna na sygnały z Twojej głębi – poczujesz.

Uwaga! Na potrzeby rytuału możesz zaopatrzyć się w specjalne naturalne świece wykonane przez Martę Moonset.  Więcej informacji o tych świecach intencji przeczytasz tutaj.  A zamówienia przyjmuje bezpośrednio Marta pod adresem astrologiapelni@gmail.com.  Świece będziesz mogła odebrać na samym spotkaniu chyba, że inaczej indywidualnie umówisz się z Martą.

Jak zawsze na naszym spotkaniu, będzie także ruch, kobiece rozmowy, kobiece gesty czułości, miękkości i wsparcia.  Poczujesz swoje ciało i serce. Spowolnisz natłok myśli. Odpoczniesz.

To pierwszy wieczór Świątyni w nowym pięknym miejscu w centrum Warszawy, tuż po Zaduszkach.

Zapraszam Cię, Piękna… 

 Sonia A. Bednarek

PS: WAŻNE: Ze względu na zmianę miejsca i odpłatność sali,  konieczna jest rezerwacja miejsca i potwierdzenie obecności. 

Więcej informacji o Świątyni, harmonogram i tematy spotkań aż do kwietnia 2014, a także informacje o rodzajach płatności znajdziesz tutaj.