Kobiece odpowiedzi na kobiece pytania…

Kobiece odpowiedzi na kobiece pytania…

W Świątyni Kobiecej Esencji, poniedziałek
2 grudnia br., 19:00 – 22:00

 W tradycji zen często używa się pytań, stwierdzeń jako przewodników do bezpośredniego doświadczenia prawdziwej natury rzeczy.  A my, tego wieczora w Świątyni, użyjemy pytań i stwierdzeń, które zabiorą nas w głębsze doświadczanie i oddychanie kobiecą esencją.  Zadamy pytania i wypowiemy określenia, takie, które pojawią się spontanicznie i pozwolą nam bardziej zanurzyć się w kobiecość, 
prowadząc aż do jej głębin… 

Naturalnie wesprzemy się naszym kobiecym sposobem doświadczania rzeczywistości i wglądów: kojącym dotykiem, ekspresją ciała, przepływającymi emocjami i falami energii, gdy będą pojawiać się odpowiedzi. Takie, których nie określisz jako właściwe czy logiczne.  Ale takie, które będą wyrazem impulsu wypływającego z samego źródła Twojej kobiecej esencji.

Z Twojej głębi, co zna odpowiedź. Z głębi, co jest odpowiedzią.

Kto to jest kobieta? Co to jest kobieca furia? Jaka jest kobieta pełna mocy? Czym jest kobieca seksualność? Jak to jest żyć w swojej prawdzie w każdym momencie? Co to jest kobiece spełnienie? Jak to jest kochać swoje ciało w pełni? Kto to jest matka? A kto ukochana?

I nie wiesz jakie otrzymasz pytanie. Ale gdy je usłyszysz, przytrzymasz je w sercu. Wczujesz się w nie i poczekasz. Będziesz mogła bez jakiegokolwiek starania się, sprecyzowanego działania i wszystkich tego typu zabiegów, receptywnie pozwolić by przyszła odpowiedź. Z Ciebie odpowiedź. 

Zapraszam Cię, Piękna… 

 Sonia A. Bednarek

PS: WAŻNE: Konieczna jest rezerwacja miejsca i potwierdzenie obecności. 

Więcej informacji o Świątyni, harmonogram i tematy spotkań, o płatnościach oraz adres znajdziesz tutaj.

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

 

 

 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).