Kobiece odpowiedzi na kobiece pytania…

Kobiece odpowiedzi na kobiece pytania…

W Świątyni Kobiecej Esencji, poniedziałek
2 grudnia br., 19:00 – 22:00

 W tradycji zen często używa się pytań, stwierdzeń jako przewodników do bezpośredniego doświadczenia prawdziwej natury rzeczy.  A my, tego wieczora w Świątyni, użyjemy pytań i stwierdzeń, które zabiorą nas w głębsze doświadczanie i oddychanie kobiecą esencją.  Zadamy pytania i wypowiemy określenia, takie, które pojawią się spontanicznie i pozwolą nam bardziej zanurzyć się w kobiecość, 
prowadząc aż do jej głębin… 

Naturalnie wesprzemy się naszym kobiecym sposobem doświadczania rzeczywistości i wglądów: kojącym dotykiem, ekspresją ciała, przepływającymi emocjami i falami energii, gdy będą pojawiać się odpowiedzi. Takie, których nie określisz jako właściwe czy logiczne.  Ale takie, które będą wyrazem impulsu wypływającego z samego źródła Twojej kobiecej esencji.

Z Twojej głębi, co zna odpowiedź. Z głębi, co jest odpowiedzią.

Kto to jest kobieta? Co to jest kobieca furia? Jaka jest kobieta pełna mocy? Czym jest kobieca seksualność? Jak to jest żyć w swojej prawdzie w każdym momencie? Co to jest kobiece spełnienie? Jak to jest kochać swoje ciało w pełni? Kto to jest matka? A kto ukochana?

I nie wiesz jakie otrzymasz pytanie. Ale gdy je usłyszysz, przytrzymasz je w sercu. Wczujesz się w nie i poczekasz. Będziesz mogła bez jakiegokolwiek starania się, sprecyzowanego działania i wszystkich tego typu zabiegów, receptywnie pozwolić by przyszła odpowiedź. Z Ciebie odpowiedź. 

Zapraszam Cię, Piękna… 

 Sonia A. Bednarek

PS: WAŻNE: Konieczna jest rezerwacja miejsca i potwierdzenie obecności. 

Więcej informacji o Świątyni, harmonogram i tematy spotkań, o płatnościach oraz adres znajdziesz tutaj.