Nowy Rok… Nowa Ja…

Nowy Rok… Nowa Ja…

Oto mój noworoczny manifest. Być może będzie także Twoim…

 

Ja, swoja Ukochana, jestem:


Autentyczna

Witam, odczuwam, wyrażam całą sobą to, co przepływa przeze mnie. Nie ma we mnie niczego bardziej pożądanego. Nie ma we mnie niczego mniej pożądanego.  Wszystko jest cenne.  Piękno, żal, smutek, nasycenie, strach, rozkosz, odwaga przepływają przeze mnie jak fale. Jedna za drugą.  Prowadzą mnie do głębin mnie, bo nie stawiam im tam. Tańczę z nimi swój intuicyjny taniec miłości.  Tak wracam do niewinności. Tak smakuję życie, a życie smakuje mnie. Tak smakuję ja.


Ufnie Skuteczna

Jestem skuteczna gdy tylko wiem, czego chcę. Dlatego gdy nie wiem, nie zajmuję tym siebie, ani ciebie. Kieruję swoje serce i dłonie ku temu, co wiem. To jest dla mnie znak, że teraz czas na właśnie to. Nawet jeśli jest to najmniejszy krok w całym morzu pytań, to on poprowadzi mnie dalej, gdzie pojawią się kolejne odpowiedzi, drogowskazy. I tak działam, tak rozkwitam. Tak słucham i ufam głosowi mej duszy.


Nieokiełznana i Gniewna

Jeśli Cię to dotyka, jeśli jest to dla ciebie zbyt dużo, to nie oznacza, że to ja mam się powstrzymać. Byc może jest to znak dla Ciebie, że czas uwolnić Twoją dzikość i gniew. Tylko wtedy, gdy ją zaciskasz i powstrzymujesz, nieobliczalnie rani jak ostry nóż. A gdy ją z miłością przeżywasz, świadomie pozwalasz przepłynąć przez całe Twoje ciało, staje się mięsista, miękka i gorąca. Wtedy, w swej czystej esencji, jest siłą, która wspiera, a nie zagraża. Jest siłą, która otwiera, a nie niszczy. Jest zmianą.


Bez Poczucia Winy

Nic nie zdarza się bez przyczyny.  Wszystko zdarza się tak, jak ma się zdarzyć.  Wina jest iluzją.  Ufam zdarzeniom, doświadczeniom i przeczuciom.  Idę nimi, raz śmiało raz nieśmiało. To zawsze gdzieś prowadzi i gdziekolwiek to jest – idę.   Oddycham i pozwalam sobie być, oddycham i pozwalam sobie iść.


Głęboko Mądra

W głębi siebie słyszę głos, który mówi, że jest jedna kobieta na planecie Ziemia – Bogini, Shakti.  A ja i Ty jesteśmy jej różnymi smakami.  I ja i Ty, w tym połączeniu jesteśmy niepowtarzalne, piękne i cenne takie, jakie jesteśmy. Cały czas przypominam to sobie, przechodząc przez zasłaniające to oceny i przekonania. Bo skoro tak jest, to ja jestem w Tobie, a Ty jesteś we mnie.  Umniejszanie Ciebie, to umniejszanie siebie.  Uznawanie siebie, to uznawanie Ciebie. Wiem, organicznie to wiem, że w tym objętym i na różne sposoby przeżywanym połączeniu razem rozbłyskamy bardziej, razem wzmacniamy siebie kobiecą miłością, mądrością i mocą ~ boską kobiecością.


Miłośnie Wrażliwa

Pielęgnuję swoją wrażliwość i odczuwanie. Jako mądra kobieta wiem, że im bardziej jestem wrażliwa, sensytywna, tym większa jest moja moc.  A im bardziej odmawiam sobie wrażliwości i odczuwania, tym bardziej słabnę. Po prostu znikam.  Wrażliwa sensytywność to esencja mnie,  intuicyjnej, czującej, kochającej kobiety. Wrażliwość to miłość. Uczę się obejmować nią siebie, by także móc obejmować nią Ciebie. To największa i najdelikatniejsza moc.  Nie ma większej.


Ekstatyczna Stwórczyni

Moim boskim kochankiem jest wszystko to, czemu z uwielbieniem się oddaję. To ja sama.  To ukochany mężczyzna i każdy jego przejaw na ziemi.  To poprzez męskość odkrywam wszystko to, co chcę w siebie ufnie przyjąć, dać sie miłośnie przemierzyć. To kobieta, gdy zechcę.  To niebo, słońce, noc, mój ruch, zapach kwiatu, powiew wiatru.  Wszystko, co chcę by we mnie wniknęło, rozpaliło mnie i we mnie w pasji, w miłości się rozpuściło. Taka jest moja upajająca, seksualna ekstatyczność. Jako ucieleśniona kobieta po prostu wiem, że oddając i tracąc siebie w tej pierwotnej rozkoszy tak naprawdę otwieram bramy do wolności, nieograniczonej, boskiej mnie.  Wtedy staję się twórczym łonem, jak łono kosmosu, jak łono Bogini.  Organicznie wiem, że ekstatyczna namiętność kochania się i kobieca kreacja to jedno.

Kłaniam się Tobie,  boska kobiecości!

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry