Kobieca Odwaga

Kobieca Odwaga

W Świątyni Kobiecej Esencji, poniedziałek
10 luty br., 19:00 – 22:00

Często słyszę, często sama do siebie mówię:

Gdy pokonam strach to….  zrealizuję ten i ten projekt, zmienię pracę, otworzę serce, napiszę książkę,  otworzę się na intymność, nawiążę kontakt z mediami, powiem stop temu czego już nie chcę, zrobię to i to. 

I odkładam.., i odkładam.

 

Strach to uczucie numer 1, które pojawia się, gdy się przebudzamy i chcemy żyć bardziej świadomie, mądrzej, wspanialej.  Właśnie.. strach.   Zwykle nie pojawia się sam.  Na ogół towarzyszy mu wyobrażenie, że nie powinno go być, że nie jest dobry.  Odwaga, nieustraszoność – tak, ale nie lęk.  To nie sam strach nas blokuje, zamraża, zatrzymuje, ale przekonanie, że nie powinno go być. 

A strach to naturalne uczucie i jak wszystkie inne uczucia jest częścią naszego życia. Zwłaszcza jeśli żyjesz w ciele kobiety.  I gdy pewnym uczuciom mówisz tak, a pewnym nie, pozbawiasz się doświadczenia pełnego spektrum swojej niezwykle barwnej natury. 

A co jeśli ten strach nigdy nie odejdzie? Czy wciąż będziesz czekała aż kiedyś wszystko się uspokoi i ułoży?  Czy naprawdę chcesz w ten sposób rezygnować ze swoich pragnień?

Temu uczuciu nadajesz niezwykłą moc. Pomyśl jak wielką. Normalnie broni Cię przed zagrożeniem.  Ale w wyniku doświadczeń, np. gdy było zbyt wielkie na twoje siły, paraliżuje. 

Co robić gdy ze strachu czujesz się zamrożona, poza swoim ciałem, bez czucia? Jak je na nowo ożywić, jak nawiązać z nim kontakt, ze sobą kontakt? 

Zapraszam Cię, na pierwsze w tym roku spotkanie w Świątyni Kobiecej Esencji, na którym będziemy poprzez różne praktyki – potem do stosowania na co dzień – nurkować w strach, pozwalając mu na swobodny przepływ i w ten sposób odnajdując wspaniałość odwagi kobiecej.

sonia podpis - małe

 

 

PS: WAŻNE: Konieczna jest rezerwacja miejsca i potwierdzenie obecności. 

Więcej informacji o Świątyni, harmonogram i tematy spotkań, o płatnościach oraz adres znajdziesz tutaj.