TAŃCZĄCA KALI – Wieczór inicjujący pt. W płomieniu mojego serca ~ 7 stycznia 2018 r., Warszawa

TAŃCZĄCA KALI – Wieczór inicjujący pt. W płomieniu mojego serca ~ 7 stycznia 2018 r., Warszawa

Bogini Kali jest ucieleśnieniem tego, co nas zachwyca i przeraża w pierwotnej naturze kobiecości.

Ona, jest tą, która widzi wszystko. Twoje piękno, twoje wątpliwości, strachy, blokady, zranienia, czy to, jak ranisz innych. Dostrzega wszystko, co jest widoczne i co jest ukryte, co spowodowało, że gdzieś utknęłaś. Jak radykalna wojowniczka miłości staje naprzeciwko i bezkompromisowo rozłupuje pancerz masek, przeterminowanych strategii, czy uraz, zapraszając do wolności. I ekstatycznie tańczy na ich zgliszczach, tworząc kompost dla tego, co prawdziwe i dlatego unikatowo piękne w każdej sytuacji.

Mimo, że ze swoim wizerunkiem… nagim ciałem, naszyjnikiem z czaszek, z mieczami w wielu dłoniach i wysuniętym językiem, może być dla ciebie przerażająca, to obok bycia radykalnie gwałtowną, jednocześnie jest najczulszą boginią z wszystkich tantrycznych bogiń. Jest tą, która kocha bezwarunkowo, niezależnie jaka jesteś i czego doświadczyłaś. Jest tą, która podaje ci rękę, gdy upadłaś na kolana. I dodaje odwagi, byś zobaczyła, że jesteś kimś o wiele więcej niż przeciwności, czy obezwładniające i już nie twoje schematy.

Nie pozwala ci udawać kogoś, kim nie jesteś, byś zawsze była wierna sobie. I bawi ją, gdy próbujesz powstrzymać swą namiętną ekstatyczność, bo to nie jest możliwe, jeśli chcesz naprawdę być żywą. Jeśli jej zaufasz, poprowadzi cię do serca tej, którą jesteś. I pokaże ci, że to, czego się w sobie bałaś, tak naprawdę jest portalem do twojej uwolnionej wspaniałości.

By zainicjować swój intymny kontakt z mądrością tej potężnej Shakti (żeńskiej mocy), podczas tego wieczoru będziesz mogła:

 • poznać niektóre z aspektów mitu o Kali oraz zrozumieć jej symbolikę
 • doświadczyć płomiennego tańca jako Kali
 • pokłonić się sobie oraz innym kobietom jako Jej wspaniałe ucieleśnienia
 • w tantrycznych medytacjach odkryć to, co jest gotowe spłonąć w płomieniu serca oraz narodzić z twojego pierwotnego łona
 • odpocząć w ramionach swojej wewnętrznej przestrzenności

Ten wieczór da ci PRZEDSMAK tego, że świadomie objęta uzdrawiająca moc, zakres i majestatyczność kobiecej mądrości, jaką ucieleśnia Kali, jest tą, która:

 • ogrzewa cię, otwiera i dodaje odwagi do bycie wierną swojemu sercu… sobie,
 • uczy jak świadomie używać gniewu, by był siłą w ochronie i obronie tego, co cenne, co delikatne, co kochasz,
 • bezkompromisowo odkrywa twoje wspaniałe, bo i wrażliwe i silne piękno; to, które płynie z rozluźnienia w tym, co w tobie prawdziwe; to, spod przyjętych masek oraz koncepcji niekończącego się amputowania i formatowania siebie
 • jest mądrością rozróżniania zamiast osądzania,
 • przeprowadza poprzez niepowodzenia i złamane serca ku radykalnej mądrości,  
 • otwiera cię na seksualną ekstazę, a także namiętność w działaniach i wyborach
 • otwiera w tobie przestrzeń wielkiego spokoju, współodczuwającą, transparentną i wystarczająco silną, by utrzymać się w obliczu przeciwnych sił.


Zapraszam, Kochana, stań się unikatową częścią tego wyjątkowego spotkania kobiet, jeśli chcesz
wychodzić poza represjonowany, bo niezrozumiany i dlatego całkowicie zniekształcony obraz gwałtownej kobiecości. Zapraszam cię, jeśli – zamiast nieświadomie niszczyć Jej płomieniem – chcesz ogrzewać się jego uwalniającą mądrością i zamiast amputować Ją z siebie – chcesz nareszcie zaufać Jej miłości.

Alicja Sonya Bednarek
Założycielka Namiętnej Obecności

 


Ważne:

To wydarzenie jest dla kobiet, ktore mają już doświadczenia ekspresji swojego wnętrza, energii swoich uczuć i emocji poprzez ciało, ruch i taniec spontaniczny, głos i oddech.

***

Mimo, że Kali jest personifikacją gwałtownej transformacji, to spotkanie nie koncentruje się na terapeutycznej pracy z gniewem. Praktyki jakich doświadczysz to praktyki ucieleśnionej jogicznej kobiecej duchowości, zainspirowane tantryczną ścieżką Shakti. One przede wszystkim wychodzą poza analizę ‘skąd’ i ‘dlaczego’. One uczą i dodają odwagi do odczuwania tego, co w nas jest , np. emocji i uczuć, jako wyraz energii Shakti (żeńskiej energii wszechświata). Robimy to poprzez ruch, taniec, głos, oddech, wizualizacje, zmysły, odczuwanie energii, rytuały, ekspresję, uważność.

W ten sposób uczymy się pozwalać im przepływać przez nasze ciało i czerpać z ich darów. W przypadku gniewu czy gwałtowności, uczymy się w nich także  uwalniającej i nie skierowanej mentalnie przeciwko otoczeniu ekspresji. W efekcie mamy do niej co raz bardziej świadomy dostęp, a wtedy możemy korzystać z ich uzdrawiających i transformujących potencjałów, np. obronić coś co kochamy, wyznaczyć granice, powiedzieć stop nadużyciom, zauważyć, że coś wymaga zmiany i mieć odwagę ją przeprowadzić, być wierną sobie, ulec ekstazie, przejść ograniczenie, otworzyć serce.

To spotkanie jest dedykowane mądrości radykalnej kobiecości, tej sprzed zniekształcenia jej zepchnięciem do tzw. cienia.  Jest dedykowane dostrajaniu się do jej uwalniającej i uzdrawiającej mocy. Siedzibą Kali jest Serce.

Więcej o jogicznej ucieleśnionej kobiecej praktyce przeczytasz tutaj>>>


 

I jeszcze…

Cały wieczór będziemy ze sobą w blasku świec, w zapachu ziół i olejków eterycznych. Jeśli zechcesz, będziesz mogła ozdobić się  henną u Małgosi Fala (+/- 30 zł). Przyjdź proszę ubrana, jeśli to możliwe, najlepiej w długą sukienkę lub spódnicę, miękką, komfortową, tak, byś czuła się i swobodnie i kobieco. Może zainspirują cię kolory Kali: granat i czerń. Praktykujemy boso, ale mogą się przydać ciepłe skarpetki. Przynieś świecę na wspólny ołtarz i kwiat. A także weź ze sobą coś do picia. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Udział i Rezerwacja

 

• NAJLEPSZA WARTOŚĆ – PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA•

 

130 zł*

 

// PŁATNOŚĆ W 2 CZĘŚCIACH – 170 ZŁ :
70 zł* / zaliczka + 100 zł / gotówką lub przelewem //

 

Masz pytania?

Skontakuj się ze mną pisząc na: info@namietnaobecnosc.pl

 

* GWARANCJĄ REZERWACJI jest wpłata jednej z ww. kwot.
W przypadku REZYGNACJI z udziału po 3/01/18 otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty po potrąceniu zaliczki w wys. 70 zł, która po tej dacie jest bezzwrotna

 


Praktyczne informacje

 • Harmonogram:
  niedziela, 7 stycznia r., godz.: 17:30 – 22:30
 • Miejsce:
  Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29, 00-867 Warszawa
 • Minimalna ilość uczestników
  16 osób
 • Sposób płatności:
  zaliczka / jednorazowa płatność ~ przelewem na rachunek bankowy podany w przyjęciu rezerwacji miejsca
  pozostała kwota ~ gotówką na miejscu przed rozpoczęciem wieczoru

 


Kontakt

T: 881 298 975; E: info@namietnaobecnosc.pl

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter