Świątynia Shakti w Warszawie

Świątynia Shakti w Warszawie

11 edycja – 6 spotkań – wiosna&lato 2020

Zaczynamy 18 marca, a potem spotykamy się wieczorami co 2-3 tygodnie. Możesz zapisać się od razu na cały cykl 6 spotkań, albo przyjść na pierwsze spotkanie pt. „Żegnam to co mi nie służy, witam to co mnie odżywia”, jeśli najpierw chcesz spróbować czy to jest coś dla Ciebie.

Szczegóły i terminy przeczytasz poniżej.

Swoje miejsce zarezerwujesz tutaj >>>


Kochana,

Żyjemy w niezwykle intensywnych czasach, w których wiele z nas słyszy zawołanie do budzenia się, do bycia naprawdę klarowną w tym, co jest dla nas ważne, w tym, jak chcemy żyć, jaki świat chcemy tworzyć i przekazać dalszym pokoleniom.  To wyrasta z tego, na jakie sposoby przeżywamy swoje dni, jakie działania podejmujemy, jakie wypowiadamy słowa, jakie gesty oferujemy sobie i roztaczamy wokół. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek ważnym staje się dbanie o czas i miejsce, w którym możemy powracać do tej przestrzeni w swoim wnętrzu, która jest sercem nas, która tworzy nas.

Świątynia Shakti już od 5 lat odpowiada na tą gorącą potrzebę i zachęca do tego, byś pielęgnowała nawyk w miarę regularnego odkładania na bok całego zgiełku codziennych zadań i powinności, i oferowała czas tylko dla siebie i swojej kobiecości.

W świątyni witamy piękną totalność kobiety, która może być wszystkim, od wycofania po radość, od gniewu po ciszę, od zmęczenia po błogość. Jest miejscem, gdzie uczymy się ujmować swoje emocje, gdzie pielęgnujemy siebie czułym dotykiem, gdzie ponownie łączymy się z kojącą głębią siebie, rozluźniamy, odżywiamy i ożywamy.  Gdzie przeglądamy się w innych kobietach, uczymy się celebrować i wzmacniać w naszych różnych odsłonach. 

Spotykamy się wieczorami co 2-3 tygodnie w półrocznych cyklach. Najbliższy zaczyna się 18 marca. Możesz zapisać się od razu na cały cykl 6 spotkań, albo przyjść na pierwsze spotkanie – otwarte także dla tych kobiet, które najpierw chcą spróbować czy to jest coś dla nich.

Zapraszam z miłością. Jeśli, czytając to czujesz w swoim sercu mrowienie pragnienia, dołącz do nas, nie zwlekając już dłużej..

Sonia Alicja Bednarek – Temple Mama
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Dla Kogo?

Kobiety, które spotykają się wspólnie w Świątyni są w różnym wieku, z różnych miejsc i z różnym doświadczeniem, ale to, co często mają ze sobą wspólnego to:

  • tęsknota za ponownym lub głębszym połączeniem ze swoją kobiecością, w jej najróżniejszych odsłonach
  • tęsknota za większym zrozumieniem mocy, mądrości i pragnień swojego kobiecego ciała i wnętrza
  • tęsknota za odpoczynkiem i czasem całkowicie dla siebie, bez masek, wymagań i oczekiwań
  • tęsknota za głębokim rozluźnieniem i regeneracją, za odpuszczeniem wszelkich powinności, choć przez chwilę
  • tęsknota za połączeniem ze świętą kobiecością, za pulsującą, magnetyczną i namiętną energią – Shakti* w sobie
  • tęsknota za bardziej autentycznymi i szczerymi, bezpiecznymi i wspierającymi sposobami bycia z innymi kobietami.

*Shakti – w tantrze kobieca święta, seksualna energia kreacji, moc i mądrość w nas i we wszechświecie, w nieskończonych odsłonach

Dlaczego się spotykamy?

Korzyści i dary jakie otrzymasz, jak zawsze, zależą od twojego zaangażowania w praktykę w Świątyni.  Co prawda, obecność na każdym spotkaniu nie jest obowiązkowa, ale dedykując się im, jako wyraz miłości do siebie, możesz z zaskoczeniem odkrywać jak wiele zmienia podarowanie sobie czasu:

dla
pielęgnowania kobiecej umiejętności świadomego i swobodnego bycia z emocjami i uczuciami, jako energią, która przychodzi i odchodzi, która – gdy jej ufasz – odsłania ukrytą pod nią mądrość, a także twoje autentyczne, bo już rozluźnione piękno
 
dla
przyjemności jako kobiecej ścieżki do rozmiękczania swoich kanciastości i sztywności, do bycia obecną, rozgoszczoną w swoim ciele i połączoną z sensualną naturą tej, której ucieleśnieniami jesteśmy – Shakti; w kosztowaniu smakołyków, otaczaniu pięknymi zapachami, wmasowywaniu olejków czy w jakikolwiek inny, żywiący sposób jaki wymyślimy
 
dla
zanurzania się głębiej w nasze kobiece ciała, nasze biodra, yoni i piersi, by być z nimi w czułości, by otwierać je na więcej kobiecej energii, także w jej seksualnym wymiarze; dla uzdrawiania i cieszenia się nią, niezależnie czy jesteś solo czy w relacji
 
dla
rozpuszczania kobiecej rywalizacji i nieufności, których często jesteśmy uczone od dziecka, które często głęboko ranią nasze kobiece korzenie i serca; byśmy uczyły się dostrzegać i doceniać piękno i dary każdej z nas oraz wspierać siebie nawzajem w wyrażaniu zwłaszcza tych, które mamy, a które skrywamy
 
dla
dla poznawania swojej unikatowej kobiecej esencji i pielęgnowania jej harmonii z męską, jako wzajemnie celebrujących się dopełnień, a nie – jak próbuje utrzymać patriarchat – przeciwieństw; w swoim wnętrzu, w swoich relacjach, w swoim życiu, na planecie Ziemia. 
 
Czego możesz się spodziewać? / O naszej praktyce
 
Spodziewaj się czasu spędzonego z samą sobą oraz z innymi kobietami w praktykach inspirowanych tradycją świętej kobiecości oraz tantryczną ścieżką Shakti. Ich cechą szczególną jest to, że – prowadząc poprzez portal kobiecości, jakim jest nasze ciało – przypominają nam jak wychodzić poza automatyczne schematy działania, wyczerpujące oczekiwania i wracać do głębokiej, kojącej obecności ze swoim wnętrzem.

Świątynia nie jest grupą terapeutyczną. Naturalnie szanujemy potrzebę podzielenia się refleksją i tym, co się dzieje. Ale unikamy spędzania większości czasu na mentalnej analizie. To na początku może być trudne, jednak w miarę odkrywania bardziej kobiecych sposobów bycia ze sobą intymną, będziesz odkrywała, jak bardzo jest to spełniające, odżywiające i wzmacniające.

Zamiast tego wchodzimy do tajemniczej rzeczywistości Shakti, w której wszystko jest do odczuwania. W której, z chwili na chwilę, uczymy się w świadomy sposób witać całą paletę naszych emocji, uczuć i stanów – tych wytęsknionych i tych trudnych – jako energię, która przychodzi i odchodzi. W której, otwierając się na język odczuć, odzyskujemy dostęp do swojej głębszej prawdy, a więc do swojego wewnętrznego przewodnictwa, potencjału i piękna.

Nasze praktyki angażują:

ruch i taniec spontaniczny • wizualizacje i prowadzone medytacje • nasze zmysły • oddech • głos, czasem śpiew • odczuwanie i ekspresja emocji i stanów jako energii • przepływ energii Shakti • uważność i obecność • wewnętrzne zapytania i wglądy • święty dotyk/masaż

Święty dotyk/masaż. Jest dotykiem pełnym szacunku i ciepła, bardzo ważnym w praktyce ucieleśnionej duchowości, ponieważ ogrzewa i uzdrawia znieczulone czy napięte miejsca. Pomaga ciału rozluźnić się i łagodnieć oraz zaprasza do niego czującą obecność. Dzięki temu głębiej wsiąkamy do wnętrza siebie i ufniej otwieramy na więcej kobiecej energii w naszych ciałach, także w jej namiętnym wymiarze. Poza tym buduje zaufanie do innych kobiet i jest pięknym wyrazem wzajemnego dbania o siebie.

 

🌹🌹🌹

HARMONOGRAM wiosna-lato 2020
środowe wieczory w godz. 18:30 – 22:30/23:00
• 18 marca* – to pierwsze spotkanie pt. „Żegnam to, co mi nie służy, Witam to co mnie odżywia” również jest otwarte dla tych, które najpierw chcą spróbować
• 1 kwietnia
• 22 kwietnia
• 13 maja
• 3 czerwca
• 24 czerwca
///w wakacje mamy przerwę, nowy cykl zaczniemy we wrześniu///

ADRES:
Studio Reki, ul. Krucza 47a/1, I piętro

🌹🌹🌹

CENA UDZIAŁU:
• w całym cyklu 6 spotkań:
540 zł – przy płatności pełnej kwoty do 13.03.2020
640 zł – przy płatności pełnej kwoty po ww. dacie
• w jednym – pierwszym spotkaniu:
120 zł
• gdy dołączasz do pozostałych spotkań cyklu po pierwszym spotkaniu:
540 zł – płatność do 27.02.2020

🌹🌹🌹

REZERWACJA MIEJSCA:
Miejsce rezerwuje wypełnienie formularza zapisu + wpłata
• w przypadku cyklu – pełnej kwoty za udział albo zaliczki w wys. 240 zł
• w przypadku pierwszego spotkania – pełnej kwoty za udział.
Decydująca jest kolejność wpłat.

Swoje miejsce zarezerwujesz tutaj >>>

SPOSÓB PŁATNOŚCI:
Płatnością online >>> albo przelewem na konto podane w mailowym potwierdzeniu przyjęcia zapisu.

🌹🌹🌹

W przypadku rezygnacji z udziału:
• w całym cyklu:
w cenie udziału jest zawarta zaliczka w wys. 240 zł, która w przypadku rezygnacji do 14 dni przed datą pierwszego spotkania – jest zwrotna w wys. 50%. Po tej dacie zaliczka staje się bezzwrotna
• w pierwszym otwartym spotkaniu:
w cenie udziału jest zawarta zaliczka w wys. 70 zł, która w przypadku rezygnacji do 14 dni przed datą spotkania – jest zwrotna w wys. 50%. Po tej dacie zaliczka staje się bezzwrotna
• w przypadku rezygnacji w obu przypadkach do 3 dni przed datą pierwszego spotkania – nie ma zwrotu wpłaconych kwot za udział, chyba że zwolnione miejsce zajmie (i) kobieta z listy oczekujących albo (ii) polecona przez Ciebie kobieta – wtedy otrzymasz zwrot pomniejszony o kwotę zaliczki, albo (iii) zaliczymy ją (także minus zaliczka) na poczet udziału w innym warsztacie Namiętnej Obecności w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

🌹🌹🌹

KONTAKT:
Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na FB lub na info@namietnaobecnosc.pl