poniedziałek • 02/10/2023 • 19:30 – 21:00 • zoom

dla kobiet • dla mężczyzn • dla każdej osoby

Drodzy,

Czasem mam wrażenie, że ta osławiona równowaga, balans pomiędzy dawaniem a przyjmowaniem jest jak tajemnicza kraina, do której nie bardzo wiadomo jak dotrzeć, o czym ona tak naprawdę jest i czy w ogóle jest rzeczywista, czy jest w naszym ludzkim codziennym świecie możliwa.

Zwykle, jeśli w ogóle jesteśmy współcześnie tu czegoś uczeni, to ofiarowywania, dawania siebie, najlepiej gdy każdym kosztem i bycia z tego podświadomie dumną, czy bycia w tym świętym, świętą.  Tak indyktrynowani dość szybko orientujemy się jak dawaniem, zwłaszcza nadmiernym, możemy także maskować swoje własne potrzeby i braki, jak może być naszym sposobem na otrzymanie uwagi i uznania, na współuzależnienie.  A to ze szczodrością niewiele ma wspólnego.

Nie chcę tutaj się rozpisywać bardziej, tylko chcę zaprosić was do przyjrzenia się, do pójścia – w poszukiwaniach o co tutaj chodzi, co jest ważne – tropem dawnej, antycznej wiedzy o szczodrości. Tej o wedyjskich korzeniach i zakodowanej w postaci bogini Lakshmi – pięknej i naturalnie szczodrej ekspresji Shakti.

I na tym bezpłatnym spotkaniu podzielę się z Wami tym, co wiem:

  • o najgłębszej zasadzie obfitości, oraz
  • o trzech formach szczodrości – bezwarunkowej tzw. boskiej, wzajemnej i tej najgorszej;)

Będzie także praktyka by nabrać większej klarowności oraz czas na wspólne refleksje, wglądy, pytania i odpowiedzi.

Twój adres email zostanie automatycznie dodany do listy wysyłkowej Namiętnej Obecności. Jeśli nie spodobają ci się wiadomości ode mnie, po prostu się wypiszesz.

Zatem, jeśli chcesz zrewidować swoja relację ze szczodrością i to jak możesz nią obdarowywać ukochane osoby, przyjaciół, różne przedsięwzięcia oraz… siebie, zapraszam dołącz do nas. 

Jeśli nie będziesz mogł/a być na spotkaniu, nie martw się, w ciągu 48 h od spotkania otrzymasz link do nagrania.

Pamiętam jak lata temu zatrzymało mnie odkrycie, że organiczne dawanie, te nie wypływające ze współuzależnienia, zawsze jest połączone z przyjmowaniem, że wtedy nie są od siebie oddzielone. Rzadka to sytuacja, takie otwarcie, odczuwanie. Wiem, że to nie zawsze jest możliwe, ale w tym kierunku patrzę. Ten kierunek, choćby w małych gestach, chcę uczyć się ucieleśniać, rozprzestrzeniać.

Do zobaczenia,

 

Alicja Sonya

Alicja Sonya Bednarek
Badaczka naszego piękna i mocy,
erotyki wszechświata i wielbicielka Bogini

co otrzymasz?

Udział w spotkaniu online na żywo + w ciągu 48 h od spotkania: nagranie do obejrzenia/pobrania 

co się wydarzy po rejestracji?

Niedługo porejestracji, z reguły w ciągu godziny, otrzymasz wiadomość potwierdzającą z linkiem do spotkania online. Pamiętaj proszę, że czasem wiadomości trafiają do folderu ‘spam’, a w przypdku gmail także do folderu ‘oferty’. (Dodatkowo, twój adres email zostanie automatycznie dodany do listy wysyłkowej Namiętnej Obecności. Jeśli nie spodobają ci się wiadomości ode mnie, po prostu się wypiszesz.)

Masz pytania?
Napisz do mnie na [email protected].

O prowadzącej

Alicja Sonya Bednarek jest wielbicielką tantrycznej ścieżki Shakti i badaczką zapomnianej Kobiecej mądrości i mocy. Wspiera kobiety w odzyskiwaniu z Nią połączenia poprzez unikatowe ucieleśnianie swoich najgłębszych darów, swojej najbardziej autentycznej duchowej i erotycznej ekspresji, swojego umocowania i rozluźnionego piękna. Po to, by mogły namiętniej i świadomiej tworzyć i żyć swoje życia, w świętej intymności ze swoim wnętrzem, z ukochanymi, ze światem. Jako yogini, głębia jej pracy wypływa z pasji do odkrywania i odczuwania natury rzeczy, z miłości do antycznej wiedzy, mitologii i energii Bogini, z dedykowania swojej wieloletniej osobistej praktyce oraz rozwojowi na wielu warsztatach zarówno jako uczestniczka, jak i asystentka swoich nauczycieli, z ponad 12-letniego doświadczenia w prowadzeniu warsztatów, kręgów kobiet, programów online i indywidualnych sesji. Więcej o Sonyi →