Głęboki Odpoczynek i Odpuszczenie

niedziela, 14 listopada, 20:00 – 21:30/22:00

Mini Rytuał w Kobiecym Sanktuarium Online (Bezpłatnie)
z Sonią Alicją Bednarek

Droga Kobieto,

Z ciepłem, z radością zapraszam Ciebie na głęboko rozluźniający, uwalniający i pełen dobra mini rytuał w naszym kobiecym sanktuarium online.

Wiele z nas, być może także Ty, słyszy teraz zawołanie do zwolnienia, do dania czasu, miękkiej obecności swojemu ciału i wnętrzu bardziej niż światu wokół. Do odpoczynku, odpuszczenia, zebrania mądrości w odżywiających, ale klarownych ramionach swojej kobiecej głębi.  Zupełnie tak, jak natura.

Dlatego praktyki, w które tego wieczora się zanurzymy,  jak zawsze inspirowane tantryczną ścieżką Shakti i świętej kobiecości, najpierw miękko – bez naciskania siebie, czy czegokolwiek wymuszania na sobie – sprowadzą nas do ciała. Potem uformujemy w nich to, co na tą chwilę jesteśmy gotowe puścić w swoim życiu, coś co czujemy, że już nas ogranicza (jakieś przekonanie, sposób bycia, przywiązanie do czegoś…). Bądź spokojna, poczujesz. A gdy już będziemy gotowe, uwolnimy je w objęciach spokojnej i żyznej ciemności, którą pod różnymi postaciami, jak Kali czy Inanna kiedy zeszła w podziemia, jest Czarna Bogini. Nic nie odnawia i odżywia tak, jak Ona. Naturalnie będzie także wprowadzenie, będą inspirujące opowieści i wglądy, zwolnienie, głębokie rozluźnienie oraz czas na pytania i odpowiedzi.

Spotkamy się na platformie Zoom. To jak się przygotować, otrzymasz w wiadomości potwierdzającej Twoje miejsce. I tak, spotkanie będzie nagrywane.

Aby do nas dołączyć w ten niedzielny wieczór, po prostu zapisz się tutaj (niezależnie od tego, czy jesteś już na mojej liście mailingowej czy nie). Spotkanie jest bezpłatne.

Z miłością, do zobaczenia

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek

Twoja badaczka piękna mocy kobiet,
erotyki wszechświata i wielbicielka Bogini

Tutaj zarezerwujesz swoje miejsce…

Parę chwil po zapisaniu się otrzymasz ode mnie wiadomość z linkiem do platformy online spotkania (jeśli nie znajdziesz jej w ciągu godziny, sprawdź proszę folder 'spam’, a jeśli korzystasz z gmail – także zakadkę 'oferty’ lub skontaktuj się ze mną). TAK, będzie dostępne nagranie.

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies, zgadzasz się na dodanie twojego adresu email do mojego Newslettera. W każdej chwili swobodnie możesz z tej subskypcji się wypisać.

Masz pytania? Napisz na [email protected]