Intencje Świątyni Shakti

Spotykamy się w Świątyni by razem rozpoznawać w sobie i w innych kobietach czym jest boska kobiecość, jakie są jej najgłębsze dary i kiedy jest najbardziej promienna. By dawać i przyjmować kobiece odżywienie, by śmiać się, celebrować, płakać, modlić się, krzyczeć, czcić, bawić się i wyrażać najgłębsze tęsknoty i miłość. By dodawać sobie nawzajem odwagi w wyrażaniu siebie.

 

 W Świątyni wychodzimy poza procesy terapeutyczne, analizowanie i naprawianie siebie, narzekanie czy szukanie rozwiązań. Właśnie trzymanie terapii poza tą grupą odróżnia ją od wielu innych i czyni unikatową. Naturalnie szanujemy naszą naturalną potrzebę do podzielenia się refleksją, odczuciem, tym, co się w nas dzieje. Czasem zwyczajnie jest taka potrzeba. Ale to, czego unikamy to spędzania większości czasu na analizie i mentalnych koncepcjach. Naturalnie będą praktyki, w których spotkamy się z naszym cieniem, bólem, problemami czy wyzwaniami, ale ich celem nie jest intelektualne analizowanie ich, czy terapia.

Zamiast tego gorąco zapraszamy Was do wejścia do  tajemniczej rzeczywistości, w której wszystko jest do odczuwania.  Tutaj zamiast rozmawiania o radości czy bólu, wyrażamy je poprzez ciało, poprzez stawanie się w nich prawdziwą. Zapraszamy do wyjścia im naprzeciw i pozwolenia, by nas prowadziły do głębin naszej prawdziwej natury i piękna.

To na początku może być trudne, ale w miarę odkrywania nowych dróg na bycie w intymności i odżywiania siebie nawzajem, będziesz mogła odkryć jak bardzo jest to spełniające i odżywiające, bardziej niż jakiekolwiek osobiste analizy.

Zapraszamy Was do odłożenia na bok przekonań, które zwykle tworzą oddzielenie.  Zapraszamy do zwyczajnego bycia razem i pozwolenia sobie, by porwał nas pierwotny taniec chwili.  W takim prostym spotkaniu, Serca z Sercem, nie ma oddzielenia.


Alicja Sonya