Intencje Świątyni Shakti

Spotykamy się w Świątyni by razem rozpoznawać w sobie i w innych kobietach czym jest boska kobiecość, jakie są jej najgłębsze dary i kiedy jest najbardziej promienna. By dawać i przyjmować kobiece odżywienie, by śmiać się, celebrować, płakać, modlić się, krzyczeć, czcić, bawić się i wyrażać najgłębsze tęsknoty i miłość. By dodawać sobie nawzajem odwagi w wyrażaniu siebie.

 

 W Świątyni wychodzimy poza procesy terapeutyczne, analizowanie i naprawianie siebie, narzekanie czy szukanie rozwiązań. Właśnie trzymanie terapii poza tą grupą odróżnia ją od wielu innych i czyni unikatową. Naturalnie szanujemy naszą naturalną potrzebę do podzielenia się refleksją, odczuciem, tym, co się w nas dzieje. Czasem zwyczajnie jest taka potrzeba. Ale to, czego unikamy to spędzania większości czasu na analizie i mentalnych koncepcjach. Naturalnie będą praktyki, w których spotkamy się z naszym cieniem, bólem, problemami czy wyzwaniami, ale ich celem nie jest intelektualne analizowanie ich, czy terapia.

Zamiast tego gorąco zapraszamy Was do wejścia do  tajemniczej rzeczywistości, w której wszystko jest do odczuwania.  Tutaj zamiast rozmawiania o radości czy bólu, wyrażamy je poprzez ciało, poprzez stawanie się w nich prawdziwą. Zapraszamy do wyjścia im naprzeciw i pozwolenia, by nas prowadziły do głębin naszej prawdziwej natury i piękna.

To na początku może być trudne, ale w miarę odkrywania nowych dróg na bycie w intymności i odżywiania siebie nawzajem, będziesz mogła odkryć jak bardzo jest to spełniające i odżywiające, bardziej niż jakiekolwiek osobiste analizy.

Zapraszamy Was do odłożenia na bok przekonań, które zwykle tworzą oddzielenie.  Zapraszamy do zwyczajnego bycia razem i pozwolenia sobie, by porwał nas pierwotny taniec chwili.  W takim prostym spotkaniu, Serca z Sercem, nie ma oddzielenia.


Alicja Sonya

 

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

 

 

 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).