Jak być Niepowstrzymywalną? ~ rejestracja

 

 

Jak być Niepowstrzymywalną

w ucieleśnianiu pragnień serca?

 

bezpłatny webinar dla kobiet
poniedziałek, 30 października >>> rejestracja zamknięta
oraz w poniedziałek, 6 listopada br. >>> rejestracja zamknięta
godz.: 20:00 – 21:00/21:30

Niezależnie jak wiele osiągnęłaś już w swoim życiu, to zawsze jest coś, co chciałabyś urzeczywistnić, doświadczyć czy czuć bardziej.  Na tym bezpłatnym spotkaniu online poznasz prostą strategię jak być niepowstrzymywalną w realizowaniu marzeń i pragnień swojego serca, w klarowny i kobiecy sposób. Zatem, jeśli porusza cię ten temat, zarejestruj się proszę i zajmij swoje miejsce wśród innych kobiet.

Zapraszam, z miłością, Alicja Sonya Bednarek

//nagranie ze spotkania otrzymasz w wiadomości e-mail w ciągu 1-2 dni po spotkaniu online//

 

 

 

 

Aby otrzymać link (adres URL) do webinaru, zarejestruj się proszę najlepiej do godz. 19:00 w dniu spotkania.  Systemową wiadomość e-mail z tą informacją otrzymasz tuż po rejestracji. *{Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Gdy będziesz potrzebowała wsparcia, skontaktuj się pisząc na: info@namietnaobecnosc.pl, jednak najpóźniej 1 h przed rozpoczęciem spotkania – w trakcie jego trwania nie będą już odbierane wiadomości e-mail.

 

Po zapisaniu się będziesz otrzymywała newsletter Namiętnej Obecności. Jeśli nie będziesz chciała, w każdej chwili wypiszesz się kliknięciem. Jeśli już jesteś na liście wysyłkowej Namiętnej Obecności, nie ma potrzeby tej kolejnej rejestracji (z pewnością już otrzymałaś niezbędne szczegóły).