Jak być Niepowstrzymywalną? ~ rejestracja

 

 

Jak być Niepowstrzymywalną

w ucieleśnianiu pragnień serca?

 

bezpłatny webinar dla kobiet
poniedziałek, 30 października >>> rejestracja zamknięta
oraz w poniedziałek, 6 listopada br. >>> rejestracja zamknięta
godz.: 20:00 – 21:00/21:30

Niezależnie jak wiele osiągnęłaś już w swoim życiu, to zawsze jest coś, co chciałabyś urzeczywistnić, doświadczyć czy czuć bardziej.  Na tym bezpłatnym spotkaniu online poznasz prostą strategię jak być niepowstrzymywalną w realizowaniu marzeń i pragnień swojego serca, w klarowny i kobiecy sposób. Zatem, jeśli porusza cię ten temat, zarejestruj się proszę i zajmij swoje miejsce wśród innych kobiet.

Zapraszam, z miłością, Alicja Sonya Bednarek

//nagranie ze spotkania otrzymasz w wiadomości e-mail w ciągu 1-2 dni po spotkaniu online//

 

 

 

 

Aby otrzymać link (adres URL) do webinaru, zarejestruj się proszę najlepiej do godz. 19:00 w dniu spotkania.  Systemową wiadomość e-mail z tą informacją otrzymasz tuż po rejestracji. *{Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Gdy będziesz potrzebowała wsparcia, skontaktuj się pisząc na: info@namietnaobecnosc.pl, jednak najpóźniej 1 h przed rozpoczęciem spotkania – w trakcie jego trwania nie będą już odbierane wiadomości e-mail.

 

Po zapisaniu się będziesz otrzymywała newsletter Namiętnej Obecności. Jeśli nie będziesz chciała, w każdej chwili wypiszesz się kliknięciem. Jeśli już jesteś na liście wysyłkowej Namiętnej Obecności, nie ma potrzeby tej kolejnej rejestracji (z pewnością już otrzymałaś niezbędne szczegóły). 

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

 

 

 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).