Kali
święty gniew i płomienne serce

KALI – ŚWIĘTY GNIEW I PŁOMIENNE SERCE

Intensywny weekend

z Sonią Alicją Bednarek

w czarnej k/warszawy

 24-27 listopada 2022

Kochana,

Bogini Kali (Ta, Która Jest Czarna), jako energia absolutnej wolności, fascynuje wiele współczesnych kobiet. W mitologii tantrycznej pojawia się wyskakując z czoła wspaniałej bogini Durga, jako odpowiedź dzikiej, gniewnej, uzdrawiającej mocy na opresję dominacji wszelkich struktur. Jej Shakti jest oszałamiająco silna i często manifestuje się w naszych życiach jako konfrontacja z tym wszystkim, w czym utknęłyśmy, czym się więzimy, co nie jest prawdą i miłością.

Jej dziki wizerunek – z naszyjnikiem z czaszek, spódnicą z przedramion – może odpychać, czy być szokujący, ale obok bycia najbardziej gniewną, jest najbardziej kochającą ze wszystkich tantrycznych bogiń.

Ona, pokazuje Ci jak możesz wzrastać na wszystkim czego doświadczyłaś, co w sobie wypierasz, za czym się chowasz, czy czego się w sobie obawiasz. I gwałtownie krusząc te wewnętrzne tamy, radykalnie nas uzdrawia i z rozmachem odnawia w nas akceptację bogactwa tego, co to znaczy być prawdziwie ludzką i boską, kochającą i gniewną, dziką i świadomą, wolną i kreatywną, klarowną i kompletną. 

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Twoja badaczka piękna mocy kobiet i wielbicielka Bogini

Kāli zaprasza Ciebie do:

  • zaufania swojej mocy
  • budującego obejmowania każdego aspektu siebie
  • wzmacniania otwartości swojego serca
  • wyrażania słusznego gniewu, dzikości i śmiałości
  • odkrywania prawdy i klarowności w zagmatwanych sytuacjach i w trakcie radykalnych zmian
  • spalania ograniczeń, uwikłań karmicznych, przeterminowanych przekonań, masek, koncepcji ego
  • oczyszczania i kochania swojego kobiecego ciała
  • budzenia energii kundalini/ewolucji i inspirowania jej do wypełnienia ciebie całą
  • nieujarzmionej miłości i ekstazy

Dla Kogo?

Praktyki tego płomiennego weekendu są dedykowane każdej kobiecie, która:

Pragnie przestać obawiać się swojej płomiennej mocy

Tęskni za głębokim pojednaniem z różnymi, często skrajnymi, aspektami swojego wnętrza

Chce wyjść z roli ofiary i poczucia oddzielenia od siebie

Pragnie ukorzeniać swoją klarowność, uważność i siłę w miłości

Chce zgłębiać sztukę alchemii gniewu, by zamiast destrukcją, mógł być uzdrowieniem

Chce wyjść z poczucia utknięcia i wzmocniona wejść w zmianę

Chce bardziej rozgościć się, a może nawet zakochać, w swojej dzikiej, pełnej namiętności naturze

Pragnie pulsować swoim zrelaksowanym pięknem.

Pomogą nam w nich obejmujące ramiona matki natury wokół, czas temu dedykowany, wzajemna obecność i wsparcie, czułość dla siebie oraz zwariowane poczucie humoru.

Każdy stan, od którego uciekam, śledzi mnie. Każdy stan, który witam, transformuje mnie. I sam się przekształca w swą promienną jak klejnot esencję.

jennifer welwood

Co będziemy robiły?

Wiele praktyk, których doświadczysz będą praktykami kobiecej ucieleśnionej duchowości, inspirowanymi tantryczną ścieżką Shakti*. W nich, przede wszystkim poprzez nasze kobiece ciała i odczuwanie, będziemy doświadczały, odkrywały i wsiąkały aż do molekuły, aż do swojej duszy i głębszej mądrości. W grupie, w parach lub w pojedynkę. 

MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PRAKTYK, KTÓRE obejmą:

taniec & ruch spontaniczny · oddech & głos · tantryczne medytacje & wizualizacje sprzed wieków, które pomogą nam zgłębiać mądrość Kāli na różne sposoby · mit o Kāli · odczuwanie & ekspresja emocji i stanów jako energii · przepływ energii Shakti* ·  wewnętrzne zapytania & wglądy · święty, pełen szacunku dotyk/masaż · celebrację tego wymiaru kobiecości

*Shakti – w tantrze kobieca boska energia kreacji, moc i mądrość w nas i we wszechświecie, i każda tantryczna bogini przedstawia jej poszczególne aspekty, a Kāli – ten transformujący i namiętny. 

Rezerwacja Miejsca

Najpierw wypełnij formularz rezerwacji miejsca dla siebie. Potem, po chwili na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje o dalszych krokach. (Proszę, sprawdź 'spam’ + zakładkę 'oferty’ jeśli używasz gmail.)

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki w wys. 390 zł albo ww. kwoty udziału. O miejscu pobytu (nocleg + wyżywienie) przeczytasz poniżej.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected]

Praktyczne informacje

nasze MIEJSCE POBYTU

CZARNA K/warszawy

Czarna to wciąż nowe warsztatowe miejsce blisko Mińska Mazowieckiego, w odległości 40 km od Warszawy. Zanurzone w naturze, na polanie z mnóstwem dziko rosnących ziół, z trzech stron otoczone lasem. Sala do naszej praktyki jest ośmiokątna, cedrowa i ma kominek. Obok niej jest sauna, idealna do regeneracji po praktykach. Pokoje są na piętrze, 2,3 i 4-osobowe. Część z nich jest z indywidualną łazienką, a dla pozostałych łazienki są współdzielone. Lubię Czarną za pulsującą naturę wokół i bardzo naturalną, klarowną przestrzeń.  Kuchnia jest wegańska z 3 posiłkami dziennie. Kwestie dojazdu osób niezmotoryzowanych uzgadniamy wspólnie bliżej warsztatu. 

660 zł / osoba / 3 noclegi z pełnym wyżywieniem

Płatne gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

HARMONOGRAM

1 dzień – czwartek
24 listopada 2022

18:00 – 19:30 – kolacja
19:30 – 22:30 – wspólna praktyka

2 & 3 dzień – piątek & sobota
25-26 listopada 2022

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 16:00 – obiad + czas wolny
16:00 – 19:00 – wspólna praktyka
19:00 – 20:30 – kolacja
20:30 – … – wspólna praktyka / czas wolny

4 dzień – niedziela
27 listopada 2022

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 14:00 – obiad

Naturalnie niektóre godziny mogą ulegać delikatnym zmianom, w zależności od naszych potrzeb.

Częste pytania

Czy ten rodzaj praktyki jest czymś dla mnie?

Naturalnie wcześniejsze doświadczenie w kobiecej/ucieleśnionej praktyce duchowej – tantrycznej ścieżce Shakti jest bardzo pomocne, ale nie jest konieczne. Niezależnie, przygotuj się na intensywną, ale też piękną, sycącą i odżywiającą podróż, przede wszystkim poprzez odczuwanie.

Praktyka w mądrości tantrycznych bogiń jest pozareligijna. To, co oferuje to możliwość kontaktu z ich mądrością jako rodzajem energii w swoim wnętrzu i wszechświecie, jako archetypu swojej osobowości, jako swojej intymnej przewodniczki i wreszcie – jako energii Kundalini.

To wydarzenie nie jest programem terapeutycznym. Zatem nie odpowie na potrzeby tych z nas, które szukają przede wszystkim indywidualnej terapeutycznej opieki i wsparcia.

Ważną tantryczną praktyką jest tzw. święty dotyk, czasem masaż. Dzięki niemu uzdrawiamy, rozluźniamy, głębiej wsiąkamy i ufniej otwieramy wnętrza siebie. Naturalnie, twoje granice są wysoce respektowane i to ty zawsze o nich decydujesz.

Jak przebiega rezerwacja & sposób zapłaty?

1/ Wypełnij formularz rezerwacji, klikając na przycisk REZERWUJĘ powyżej. Po chwili, na podany przez Ciebie adres e-mail, otrzymasz przyjęcie zgłoszenia z informacją o dalszych krokach. 

Uwaga: Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – folder ‚spam’ i zakładkę ‚oferty’. Czasem potrzebne jest dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

2/ Zabezpiecz swoje miejsce wpłacając zaliczkę/pełną kwotę za udział. Po dokonaniu wpłaty (wg wskazówek w przyjęciu zgłoszenia), otrzymasz potwierdzenie rezerwacji swojego miejsca. Pamiętaj proszę, że do tego momentu rezerwacja twojego miejsca nie jest gwarantowana.

Zaliczka – 390 zł
Pełna cena udziału:
– specjalna cena, tj. 790 zł dla jej pełnej wpłaty do 20/10/2022 wł.
– normalna cena, tj. 890 zł dla jej wpłaty po tej dacie, jednak przed pierwszym dniem rozpoczęcia warsztatu

3/ Jeśli wybrałaś zaliczkę, wpłać pozostałą kwotę za udział do 20/10/2022 wł. – jeśli chcesz skorzystać z niższej ceny, albo po tym terminie – wg normalnej ceny, jednak przed dniem rozpoczęcia warsztatu.

4/ Płatność za pobyt (nocleg + wyżywienie = 660 zł) jest osobno, gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

***

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decydująca jest kolejność wpłat.

Jaka jest polityka rezygnacji & zwrotów?

1/ W przypadku rezygnacji do 20/10/2022 r. włącznie, otrzymasz zwrot wpłaconych kwot pomniejszonych o 50% zaliczki. 

2/ W przypadku rezygnacji po ww. dacie, otrzymasz zwrot wpłaconych kwot pomniejszonych o całą kwotę zaliczki, która wtedy jest bezzwrotna.  

3/ Po 10/11/2022 r. nie ma zwrotu wpłaconych kwot za udział, chyba że zwolnione miejsce zajmie (i) osoba z listy oczekujących albo polecona przez Ciebie osoba – wtedy otrzymasz zwrot pomniejszony o kwotę zaliczki, bądź (ii) wpłacone kwoty (minus zaliczka) zostaną zaliczone na poczet udziału w innym warsztacie w ciągu nadchodzących 12 miesięcy, co wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Czy można przyjechać z dzieckiem?

Czas tylko dla siebie dla wielu z nas jest luksusem. I to jest jeden z darów jaki oferujemy sobie podczas naszej kobiecej praktyki. Przede wszystkim dlatego, by naprawdę i nareszcie całkowicie dedykować go sobie. Dlatego, a także ze względu na intensywność praktyk, na ten warsztat nie zapraszamy dzieci. Korzyści z tego jest wiele. W tym także ta, że dzięki temu, możemy potem pełniej być z bliskimi, ponieważ jesteśmy w głębszym kontakcie z własnym odżywieniem.

Chcę przyjechać później lub wyjechać wcześniej. Czy to możliwe?

Bardzo ważne jest byśmy zaczęły i zakończyły warsztat razem.  Program ma swój rytm, dynamikę i strukturę, która prowadzi w co raz głębsze doświadczenia oraz pomaga zintegrować je na koniec. Warto mieć ten czas dla siebie.

Masz inne pytania?
Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected].