intensywny weekend

22 – 23 maja 2020

czarna K/mińska mazowieckiego

Kochana,

Bogini Kāli jest ucieleśnieniem tej kobiecej mądrości, która widzi wszystko. Twoje piękno, tęsknoty i osiągnięcia, twoje wątpliwości, obawy i zranienia, czy to jak ranisz innych. Dostrzega wszystko, co jest widoczne i co jest ukryte, co spowodowało, że gdzieś utknęłaś. Jak radykalna wojowniczka miłości staje naprzeciwko ciebie i zrzuca twój pancerz masek, przeterminowanych strategii, czy uraz, zapraszając do wolności. A potem ekstatycznie tańczy na ich zgliszczach, tworząc kompost dla tego, co prawdziwe, co kochasz, co unikatowo piękne. 

Mimo, że swoim wizerunkiem – nagim ciałem, naszyjnikiem z czaszek, spódnicą ze świeżo odciętych przedramion i wysuniętym językiem – może być dla Ciebie szokująca, to obok bycia dziką i gwałtowną.

Jest tą, która kocha bezwarunkowo, niezależnie jaka jesteś i czego doświadczyłaś. Jest tą, która podaje ci rękę, gdy upadłaś na kolana. I dodaje odwagi, byś zobaczyła, że jesteś kimś o wiele więcej niż przeciwności czy wewnętrzne zmagania.

Jeśli jej zaufasz, pokaże ci, że to, czego się w sobie obawiałaś czy unikałaś,  świadomie objęte, staje się intymnym portalem do mocy i mądrości serca tej, którą jesteś. I wyłaniasz się bardziej klarowna, autentyczna, wolna, namiętna i kompletna.

Alicja Sonia

Alicja Sonia Bednarek
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Lakshmi zaprasza Ciebie do:

  • zaufania swojej mocy
  • budującego obejmowania każdego aspektu siebie
  • wzmacniania otwartości swojego serca
  • wyrażania słusznego gniewu, dzikości i śmiałości
  • odkrywania prawdy i klarowności w zagmatwanych sytuacjach i w trakcie radykalnych zmian
  • spalania ograniczeń, uwikłań karmicznych, przeterminowanych przekonań, masek, koncepcji ego
  • oczyszczania i kochania swojego kobiecego ciała
  • budzenia energii kundalini/ewolucji i inspirowania jej do wypełnienia ciebie całą
  • nieujarzmionej miłości i ekstazy

Dla Kogo?

Praktyki tego płomiennego weekendu są dedykowane każdej kobiecie, która:

Pragnie przestać obawiać się swojej mocy

Tęskni za głębokim pojednaniem z różnymi, często skrajnymi, aspektami swojego wnętrza

Chce wyjść z roli ofiary i poczucia oddzielenia od siebie

Pragnie ukorzeniać swoją klarowność, uważność i siłę w miłości

Chce zgłębiać sztukę alchemii gniewu, by zamiast destrukcją, mógł być uzdrowieniem

Chce wyjść poczucia utknięcia i wzmocniona wejść w zmianę

Chce bardziej rozgościć się, a może nawet zakochać, w swojej dzikiej, pełnej namiętności do odczuwania naturze

Pragnie pulsować swoim zrelaksowanym pięknem.

Pomogą nam w nich obejmujące ramiona matki natury wokół, czas temu dedykowany, wzajemna obecność i wsparcie, czułość dla siebie oraz zwariowane poczucie humoru.

Każdy stan, od którego uciekam, śledzi mnie. Każdy stan, który witam, transformuje mnie. I sam się przekształca w swą promienną, jak klejnot esencję.

~Jennifer Welwood

Co będziemy robiły?

Wiele praktyk, których doświadczysz będą praktykami kobiecej/ucieleśnionej duchowości, inspirowanymi tantryczną ścieżką Shakti*. W nich poprzez portal, jakim jest kobiece ciało, będziemy wchodziły głęboko, doświadczały i wsiąkały aż do molekuły. W grupie, w parach lub w pojedynkę. 

MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PRAKTYK, KTÓRE obejmą:

taniec & ruch spontaniczny · oddech & głos · tantryczne medytacje & wizualizacje sprzed wieków, które pomogą nam zgłębiać mądrość Kāli na różne sposoby · mit o Kāli & 5 kluczy Shakti* · odczuwanie & ekspresja emocji i stanów jako energii · przepływ energii Shakti* ·  wewnętrzne zapytania & wglądy · święty, pełen szacunku dotyk · celebrację tego wymiaru kobiecości

*Shakti – w tantrze kobieca boska energia kreacji, moc i mądrość w nas i we wszechświecie, i każda tantryczna bogini przedstawia jej poszczególne aspekty, a Kāli – ten transformujący i namiętny. 

Rezerwacja Miejsca

Najpierw wypełnij formularz rezerwacji miejsca dla siebie. Potem, po chwili na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje o dalszych krokach. (Proszę, sprawdź 'spam' + zakładkę 'oferty' jeśli używasz gmail.)

O przyjęciu rezerwacji decyduje kolejność wpłat. 
Informacje o miejscu pobytu (nocleg + wyżywienie) przeczytasz poniżej.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na info@namietnaobecnosc.pl.

Praktyczne informacje

MIEJSCE POBYTU

CZARNA, pod MIŃSKIEM MAZOWIECKIM k/Warszawy

To bardzo kameralne miejsce ok. 50 km od Warszawy. W dodatku zupełnie nowe (i stąd jeszcze bez informacji i zdjęć dostępnych w internecie). Z ośmiokątną cedrową salą dla naszej wspólnej praktyki, z kominkiem i dużymi oknami z widokiem na naturę. Jest las nieopodal. Jest sauna.  Pokoje są 2, 3 i 4 osobowe. Całe jest przesiąknięte wytchnieniem i spokojem. Idealnie dla naszej intensywnej praktyki.  Kuchnia jest wegetariańska lub wegańska z 3 posiłkami dziennie. Swoje preferencje będziesz mogła zaznaczyć w formularzu rezerwacji miejsca.

350 zł / osoba / 2 noclegi z wyżywieniem

Płatne gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

HARMONOGRAM

1 dzień – piątek
22 maja 2020

18:00 – 19:30 – kolacja
19:30 – 22:30 – wspólna praktyka

2 dzień – sobota
23 maja 2020

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 16:00 – obiad + czas wolny
16:00 – 19:00 – wspólna praktyka
19:00 – 20:30 – kolacja
20:30 – 21:30 – wspólna praktyka

3 dzień – niedziela
24 maja 2020

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 14:00 – obiad

Naturalnie niektóre godziny mogą ulegać delikatnym zmianom, w zależności od naszych potrzeb.

Częste pytania

Czy ten rodzaj praktyki jest czymś dla mnie?

Naturalnie wcześniejsze doświadczenie w kobiecej/ucieleśnionej praktyce duchowej – tantrycznej ścieżce Shakti jest bardzo pomocne, ale nie jest konieczne. Niezależnie, przygotuj się na intensywną, ale też piękną, sycącą i odżywiającą podróż.

Praktyka w mądrości tantrycznych bogiń jest pozareligijna. To, co oferuje to możliwość kontaktu z ich mądrością jako rodzajem energii w swoim wnętrzu i wszechświecie, jako archetypu swojej osobowości, jako swojej intymnej przewodniczki i wreszcie – jako energii Kundalini, w przypadku Kāli, w jej namiętnie transformującym wymiarze.

To wydarzenie nie jest programem terapeutycznym. Zatem nie odpowie na potrzeby tych z nas, które szukają przede wszystkim indywidualnej terapeutycznej opieki i wsparcia.

Szanujemy potrzebę dzielenia się tym, co się w nas dzieje, refleksją czy odkryciem, ale również dbamy o to, by nie spędzać większości czasu na mentalnej analizie i teoriach. Zamiast tego, poprzez nasze praktyki, wchodzimy w bezpośrednie doświadczenia i w nich odkrywamy przewodnictwo dla siebie.

Jedną z bardzo ważnych naszych praktyk jest pełen szacunku, tzw. święty dotyk, czasem masaż. Dzięki niemu uzdrawiamy znieczulone czy obolałe miejsca w nas, rozluźniamy się, głębiej wsiąkamy do wnętrza siebie i ufniej otwieramy na większy niż zwykle przepływ energii życia poprzez nasze ciała. Naturalnie, twoje granice są wysoce respektowane i to ty zawsze o nich decydujesz.

Jak przebiega rezerwacja & sposób zapłaty?

1/ Wypełnij formularz rezerwacji, klikając na przycisk REZERWUJĘ powyżej. Po chwili, na podany przez Ciebie adres e-mail, otrzymasz przyjęcie zgłoszenia z informacją o dalszych krokach. Uwaga: Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – folder ‚spam’ i zakładkę ‚oferty’. Czasem potrzebne jest dodanie info@namietnaobecnosc.pl do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

2/ Zabezpiecz swoje miejsce wpłacając zaliczkę/pełną kwotę za udział. Po dokonaniu wpłaty (wg wskazówek w przyjęciu zgłoszenia), otrzymasz potwierdzenie rezerwacji swojego miejsca. Pamiętaj proszę, że do tego momentu rezerwacja twojego miejsca nie jest gwarantowana.

Zaliczka – 300 zł
Pełna cena udziału:
– specjalna cena, tj. 690 zł dla jej wpłaty do 22/04/2020 wł.
– normalna cena, tj. 790 zł dla jej wpłaty po tej dacie, jednak przed pierwszym dniem rozpoczęcia warsztatu

3/ Jeśli wybrałaś zaliczkę, wpłać pozostałą kwotę za udział do 22/04/2020 wł. – jeśli chcesz skorzystać z niższej ceny, albo po tym terminie – wg normalnej ceny, jednak przed dniem rozpoczęcia warsztatu.

4/ Płatność za pobyt (nocleg + wyżywienie = 350 zł) jest osobno, gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

***

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decydująca jest kolejność wpłat.

Jaka jest polityka rezygnacji & zwrotów?

1/ W przypadku rezygnacji do 22 kwietnia 2020 r. włącznie, otrzymasz zwrot wpłaconych kwot pomniejszonych o 50% zaliczki. 

2/ W przypadku rezygnacji po 22 kwietnia 2020 r., otrzymasz zwrot wpłaconych kwot pomniejszych o całą kwotę zaliczki, która wtedy jest bezzwrotna.  

3/ Po 15 maja 2020 r. nie ma zwrotu wpłaconej kwoty za udział, chyba że zwolnione miejsce zajmie (i) osoba z listy oczekujących albo polecona przez Ciebie osoba – wtedy otrzymasz zwrot pomniejszony o kwotę zaliczki, bądź (ii) wpłacone kwoty (minus zaliczka) zostaną zaliczone na poczet udziału w innym warsztacie w ciągu nadchodzących 12 miesięcy, co wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Czy można przyjechać z dzieckiem?

Czas tylko dla siebie dla wielu z nas jest luksusem. I to jest jeden z darów jaki oferujemy sobie podczas naszej kobiecej praktyki. Przede wszystkim dlatego, by naprawdę i nareszcie całkowicie dedykować go sobie. Dlatego, a także ze względu na intensywność praktyk, na ten warsztat nie zapraszamy dzieci. Korzyści z tego jest wiele. W tym także ta, że dzięki temu, możemy potem pełniej być z bliskimi, ponieważ jesteśmy w głębszym kontakcie z własnym odżywieniem.

Chcę przyjechać później lub wyjechać wcześniej. Czy to możliwe?

Bardzo ważne jest byśmy zaczęły i zakończyły warsztat razem.  Program ma swój rytm, dynamikę i strukturę, która prowadzi w co raz głębsze doświadczenia oraz pomaga zintegrować je na koniec. Warto mieć ten czas dla siebie.

Masz inne pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na info@namietnaobecnosc.pl.