Lalita Devi
erotycznie przebudzona kobiecość

lalita devi – erotycznie przebudzona kobiecość

warsztat w ramach lata shakti – cz.2

(Przyjedź na ten warsztat albo na całą tygodniową całość)

z sonią alicją bednarek

poza schematem k/warszawy

2 – 5 sierpnia 2022

Kochana,

Tantryczna bogini Lalita ucieleśnia archetyp duchowo i erotycznie przebudzonej kobiecości – mocy, która niezwykle rzadko pojawia się w ludzkim świecie.

Jest tą formą kobiecej mądrości, która z największym sukcesem łączy pozorne przeciwieństwa kobiecego autorytetu i seksualności, intelektu i erotyki.  Królewska i sensualna działa poprzez klarowność i miłość. Delikatna i nie-do-pokonania. Stojąc w swojej autonomiczności, nigdy nie poświęca tego, co jest erotycznym pięknem różnych wymiarów życia i wszechświata. 

Jej lśniące, różane ciało oznacza to, że jest zarumieniona zarówno seksualnym spełnieniem jak i duchową rozkoszą. Jej skóra jest zroszona nektarem i błogością. Ma pełne piersi i wąską talię. Wschodzący księżyc ozdabia jej czoło i mówi się, że jej uśmiech obezwładnia każdego.

Swoją intymną miękkością bezlitośnie rozpuszcza wszystkie utknięcia, sztuczności i nawyki zamykania swojego serca, łona, wnętrza. Jej piękno w tobie to pulsująco żywa, zbalansowana, bezwstydnie przebudzona kobiecość, doskonale pewna mocy, która prowadzi ku temu, co w życiu niezwykłe.
 

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Lalita Devi zaprasza Ciebie do:

  • bycia dumną i rozluźnioną w swojej organicznej seksualności i zmysłowości
  • kobiecego samo-umocowania, samo-realizacji i autorytetu
  • odczuć miękkości, słodyczy i spełnienia
  • seksualnej unii
  • ucieleśniania świętej erotyki i błogości
  • integracji miłości i radości doczesnego życia z jogicznym wyzwoleniem
  • scalenia z wewnętrznym ukochanym
  • ekscytacji z intelektualnego połączenia z innymi w inspirujących rozmowach

Dla Kogo?

Praktyki tego regenerującego weekendu w sercu lata są dedykowane każdej kobiecie, która:

Pragnie bezkompromisowo łączyć królewski autorytet, intelekt i indywidualne piękno z kobiecą seksualnością i zmysłowością

Tęskni za integrowaniem ciała i jego rozkoszy ze świętą erotyką,  błogością, duszą

Tęskni za suwerennością w swoich miłosnych relacjach i wyborach, której źródło płynie z poczucia samo-dopełnienia ze sobą i swoim wewnętrznym ukochanym, obecnym w każdej z nas niezależnie od zewnętrznych okoliczności; na zawsze

Chce aby jej namiętność, pasja i pożądanie zasilały jej umiejętne działania, kreację i utrwalanie tego, co stworzyła

Pragnie słodyczy wdzięku w każdym aspekcie życia

Chce bardziej rozgościć się w swojej erotycznej naturze

Pragnie pulsować swoim sensualnym pięknem.

Pomogą nam w nich obejmujące ramiona matki natury wokół, czas temu dedykowany, wzajemne towarzyszenie i wsparcie, czułość dla siebie oraz zwariowane poczucie humoru.

„Jestem tak spragniona cudowności, że tylko cudowność ma nade mną moc. Jeśli czegoś nie mogę zmienić w coś cudownego, puszczam to. Rzeczywistość nie robi na mnie wrażenia. Wierzę tylko w odurzenie, w ekstazę, i kiedy codzienne życie więzi mnie, uciekam, tak czy inaczej. Żadnych ścian.”

Anaïs Nin

Co będziemy robiły?

Wiele praktyk, których doświadczysz będą praktykami kobiecej/ucieleśnionej duchowości, inspirowanymi tantryczną ścieżką Shakti*. W nich poprzez nasze kobiece ciała, będziemy doświadczały i wsiąkały aż do molekuły, aż do swojej duszy. W grupie, w parach lub w pojedynkę. 

MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PRAKTYK, KTÓRE obejmą:

taniec & ruch spontaniczny · oddech & głos · tantryczne medytacje & wizualizacje, które pomogą nam zgłębiać mądrość Lalita Devi · mit o Lalita Devi & zawarte w nim klucze Shakti* · yoga miękkości · odczuwanie & ekspresja emocji i stanów jako energii · przepływ energii Shakti* ·  wewnętrzne zapytania & wglądy · święty, pełen szacunku dotyk i masaże całego ciała · ceremonie dla tego wymiaru kobiecości w każdej z nas

*Shakti – w tantrze kobieca boska energia kreacji, moc i mądrość w nas i we wszechświecie, i każda tantryczna bogini przedstawia jej poszczególne aspekty, a Lalita Devi – ten erotyczny i królewski jednocześnie. 

Rezerwacja Miejsca

Najpierw wypełnij formularz rezerwacji miejsca dla siebie. Potem, po chwili na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje o dalszych krokach. (Proszę, sprawdź 'spam’ + zakładkę 'oferty’ jeśli używasz gmail.)

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki w wys. 390 zł albo ww. kwoty udziału. O miejscu pobytu (nocleg + wyżywienie) przeczytasz poniżej.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected]

Praktyczne informacje

nasze MIEJSCE POBYTU

POZA SCHEMATEM K/warszawy→

100-letni przepiękny dom na łące przy lesie, w odległości 40 km od Warszawy. Kominki, naturalny wystrój, dwie sale. Bardzo przytulna antresola do spania oraz 3- lub 5-osobowe pokoje.  Miejsce, które oferuje przestrzeń i oddech czystej natury wokół i niezwykle obejmującą, odżywczą atmosferę wspólnego bycia razem wewnątrz. Mnie zachwyca niezwykle. Kuchnia jest wegańska z 3 posiłkami dziennie. Kwestie dojazdu osób niezmotoryzowanych uzgadniamy wspólnie bliżej warsztatu. 

770 zł / osoba / 3 noclegi z pełnym wyżywieniem

Płatne gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

HARMONOGRAM

1 dzień – wtorek
2 sierpnia 2022

18:00 – 19:30 – kolacja
19:30 – 22:30 – wspólna praktyka

2 & 3 dzień – środa & czwartek
3-4 sierpnia 2022

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 16:00 – obiad + czas wolny
16:00 – 19:00 – wspólna praktyka
19:00 – 20:30 – kolacja
20:30 – … – wspólna praktyka / czas wolny

4 dzień – piątek
5 sierpnia 2022

08:30 – 09:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – wspólna praktyka
13:00 – 14:00 – obiad

Naturalnie niektóre godziny mogą ulegać delikatnym zmianom, w zależności od naszych potrzeb.

Częste pytania

Czy ten rodzaj praktyki jest czymś dla mnie?

Naturalnie wcześniejsze doświadczenie w kobiecej/ucieleśnionej praktyce duchowej – tantrycznej ścieżce Shakti jest bardzo pomocne, ale nie jest konieczne. Niezależnie, przygotuj się na intensywną, ale też piękną, sycącą i odżywiającą podróż, przede wszystkim poprzez odczuwanie.

Praktyka w mądrości tantrycznych bogiń jest pozareligijna. To, co oferuje to możliwość kontaktu z ich mądrością jako rodzajem energii w swoim wnętrzu i wszechświecie, jako archetypu swojej osobowości, jako swojej intymnej przewodniczki i wreszcie – jako energii Kundalini.

To wydarzenie nie jest programem terapeutycznym. Zatem nie odpowie na potrzeby tych z nas, które szukają przede wszystkim indywidualnej terapeutycznej opieki i wsparcia.

Ważną tantryczną praktyką jest tzw. święty dotyk, czasem masaż. Dzięki niemu uzdrawiamy, rozluźniamy, głębiej wsiąkamy i ufniej otwieramy wnętrza siebie. Naturalnie, twoje granice są wysoce respektowane i to ty zawsze o nich decydujesz.

Jak przebiega rezerwacja & sposób zapłaty?

1/ Wypełnij formularz rezerwacji, klikając na przycisk REZERWUJĘ powyżej. Po chwili, na podany przez Ciebie adres e-mail, otrzymasz przyjęcie zgłoszenia z informacją o dalszych krokach. Uwaga: Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – folder ‚spam’ i zakładkę ‚oferty’. Czasem potrzebne jest dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

2/ Zabezpiecz swoje miejsce wpłacając zaliczkę/pełną kwotę za udział. Po dokonaniu wpłaty (wg wskazówek w przyjęciu zgłoszenia), otrzymasz potwierdzenie rezerwacji swojego miejsca. Pamiętaj proszę, że do tego momentu rezerwacja twojego miejsca nie jest gwarantowana.

Zaliczka – 390 zł
Pełna cena udziału:
– specjalna cena, tj. 790 zł dla jej wpłaty do 6/07/2022 wł.
– normalna cena, tj. 890 zł dla jej wpłaty po tej dacie, jednak przed pierwszym dniem rozpoczęcia warsztatu

3/ Jeśli wybrałaś zaliczkę, wpłać pozostałą kwotę za udział do 6/07/2022 wł. – jeśli chcesz skorzystać z niższej ceny, albo po tym terminie – wg normalnej ceny, jednak przed dniem rozpoczęcia warsztatu.

4/ Płatność za pobyt (nocleg + wyżywienie = 770 zł) jest osobno, gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu lub przelewem na konto centrum.

***

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decydująca jest kolejność wpłat.

Jaka jest polityka rezygnacji & zwrotów?

1/ W przypadku rezygnacji do 6/07/2022 włącznie, otrzymasz zwrot wpłaconych kwot za udział w warsztacie pomniejszonych o 50% zaliczki. 

2/ W przypadku rezygnacji po 6/07/2022 otrzymasz zwrot wpłaconych kwot za udział pomniejszych o całą kwotę zaliczki, która wtedy jest bezzwrotna.  

3/ Po 20/07/2022 nie ma zwrotu wpłaconej kwoty za udział, chyba że zwolnione miejsce zajmie (i) osoba z listy oczekujących albo polecona przez Ciebie osoba – wtedy otrzymasz zwrot pomniejszony o kwotę zaliczki, bądź (ii) wpłacone kwoty (minus zaliczka) zostaną zaliczone na poczet udziału w innym warsztacie w ciągu nadchodzących 12 miesięcy, co wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Czy można przyjechać z dzieckiem?

Czas tylko dla siebie dla wielu z nas jest luksusem. I to jest jeden z darów jaki oferujemy sobie podczas naszej kobiecej praktyki. Przede wszystkim dlatego, by naprawdę i nareszcie całkowicie dedykować go sobie. Dlatego, a także ze względu na intensywność praktyk, na ten warsztat nie zapraszamy dzieci. Korzyści z tego jest wiele. W tym także ta, że dzięki temu, możemy potem pełniej być z bliskimi, ponieważ jesteśmy w głębszym kontakcie z własnym odżywieniem.

Chcę przyjechać później lub wyjechać wcześniej. Czy to możliwe?

Bardzo ważne jest byśmy zaczęły i zakończyły warsztat razem.  Program ma swój rytm, dynamikę i strukturę, która prowadzi w co raz głębsze doświadczenia oraz pomaga zintegrować je na koniec. Warto mieć ten czas dla siebie.

Masz inne pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected].