Mini Rytuał: Kobieta Wiosny

27.03.2022

Na te pierwsze wiosenne, słoneczne dni, na ten czas kreatywnej iskry nowego życia i co raz bardziej żywego pulsu sił natury, kiedy świadomość naszych łon zaczyna wyczuwać sensualne impulsy i tą wypełniającą wszystko rosnącą zmysłowość, którą jedynie wiosna może się aż tak pochwalić, mam dla Was, dla Ciebie mini rytuał, praktykę.

Nazywa się „Uwalnianie Wężowej Energii Kreacji” i jest od Danielle Dulsky, więc jeśli Ci się spodoba, niech uznanie płynie do niej.

Praktykę przygotowałam w formie nagrania audio, które możesz pobrać dla siebie bezpłatnie. Jest króciutka, ale czuj się swobodnie jeśli będziesz chciała ją wydłużyć czy w jakiś sposób dopasować do siebie. Niech jest inspiracją. Pięknie jest zrobić ją w naturze, w promieniach słońca i wracać do niej potem, choćby na parę sekund w ciągu dnia.

Zwykle jesteśmy uczone, by nie ufać swojej surowej, wężowej kobiecej mocy, a to oznacza, że również naszej pierwotnej, nieokiełznanej i bezwstydnej zmysłowości. Jednak, jak pisze Danielle, „kiedy wężyca jest obudzona (w Tobie), droga Siostro, zarówno twoja kreatywność jak i sensualność zostają jednakowo wylizane do życia”. Czego nam i światu ogromnie życzę.

Zapraszam, dołącz w niej do mnie, jeśli cię woła i chcesz, zaangażować się w to bardziej świadomie.

odsłuchaj online / pobierz mp3 →

Ze słońcem,

Sonia Alicja

Może Cię zainteresować

Coś co możesz podarować sobie już teraz…  kobiece praktyki, w których oferujesz sobie głębszą uważność, akceptację, zrozumienie, czułość. W których zanim wejdziesz w relację ze światem, przypominasz sobie jak być w miłosnej relacji z wnętrzem siebie.

TEMATYCZNIE

Kontynuuj w tym lub w innym temacie...