Programy Shakti Online


Shakti Online Alicja Sonya Bednarek

 


Niezwykła Kobieto,

 

tak często oddana swoim najbliższym i pochłonięta tysiącem codziennych spraw,
zapraszam cię do zadbania również o siebie i swoją kobiecą esencję
na wieczornych spotkaniach Shakti Online.

 

Shakti to żeńska boska energia wszechświata, która przenika wszystko, zatem nie zna granic.
Dlatego, gdy kobiety gromadzą się razem, nawet online, i współdzielą w tym samym czasie tą samą intencję odżywiania kobiecości, to zawsze wzmacniają swoje z nią połączenie. Te spotkania to zadbanie o czas dla siebie, czas na wspólną kobiecą praktykę, na zrelaksowanie się w sobie takiej, jaka na ten moment jesteś.  Bez korygowania, poprawiania czy ulepszania.  Jedyne o co cię poproszę, to byś była ze sobą prawdziwa.

Poszczególne wieczory będą dedykowane różnym jakościom kobiecości, także pod postaciami tantrycznych bogiń, które są niczym innym jak zewnętrznym odbiciem poszczególnych mądrości i mocy Shakti. Dla nowych osób mogą być przedsmakiem kobiecej praktyki inspirowanej tą tantryczną ścieżką. A dla już praktykujących – odżywczym odświeżeniem.

Ufam też, że te spotkania, z uczestnictwem kiedy chcesz czy możesz, są wdzięczną opcją kobiecego łączenia się świecie, poza granicami czasu i przestrzeni. Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć, nie martw się, dzień po spotkaniu otrzymasz nagranie do odsłuchania.

Co-miesięczne wieczory Shakti Online oferuję w oparciu o donację (szczegóły na dole strony). Zatem możesz także zadecydować, że twój udział będzie bezpłatny.

Zapraszam z iskrzącą radością, dla naszego spełnienia,

Alicja Sonya Bednarek

 

Kali-ma Shakti OnlineNajbliższe spotkanie:

8 grudnia 2016 ~ KALI – Mądrość radykalnej transformacji ~ 21:00 – 22:30, czwartek

Bogini Kali jest ucieleśnieniem tego, co nas zachwyca i przeraża w cyklu kreacji i destrukcji.

Ona widzi wszystko. Twoje piękno, twoje wątpliwości, strachy, blokady, zranienia czy to, jak ranisz innych.  Dostrzega wszystko, co jest widoczne i co jest ukryte, co spowodowało, że gdzieś utknęłaś.  Jak miłosna wojowniczka całkowicie bezkompromisowo rozłupuje pancerz przeterminowanych przekonań, strategii, czy uraz, zapraszając do absolutnej wolności.  I ekstatycznie tańczy na ich zgliszczach, tworząc kompost dla czegoś nowego.

Mimo, że z wyglądu może być dla ciebie straszna, to w głębi jest najczulszą boginią z wszystkich tantrycznych bogiń.  Jest tą, która podaje ci rękę gdy upadłaś na kolana i dodaje sił, byś zobaczyła, że jesteś czymś o wiele więcej niż przeciwności czy obezwładniające schematy.  Nie pozwala ci udawać kogoś, kim nie jesteś, byś była wierna sobie. I bawi ją, gdy próbujesz powstrzymać swą ekstatyczność, bo to nie jest możliwe jeśli chcesz naprawdę być żywą. Jeśli jej zaufasz, poprowadzi cię do serca tej, którą jesteś, ku absolutnej wolności i prawdzie.

Podczas tego wieczoru usłyszysz mit o Kali, poznasz jej symbolikę i skosztujesz medytacji otwierających twój intymny kontakt z mądrością jej Shakti.

 

Rejestracja w Shakti Online

{Jeśli już jesteś w Shakti Online, nie ma potrzeby kolejnej rejestracji}

[FM_form id=”11″]

♥ Twoją poufność.

Link (adres URL) do zalogowania się do spotkania otrzymasz w wiadomości e-mail tuż po rejestracji, a także w wieczór najpóźniej godzinę przed spotkaniem. *{Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie info@namietnaobecnosc.pl do listy zatwierdzonych adresów e-mail.} Naturalnie, w każdym momencie będziesz mogła zrezygnować z subskrypcji.

 

Wesprzyj ten projekt

Wieczory Shakti Online oferuję w oparciu o donację. Zatem możesz sama wybrać kwotę lub zadecydować, że twój udział będzie bezpłatny.

Możesz ją wpłacić na przelewem na konto bankowe:
SHAKTINET, mBank: 47 1140 2004 0000 3802 7594 4628
tytuł przelewu: Shakti Online

lub za pomocą Paypal:
Bardzo dziękuję za Twój wkład.

 

Kolejne spotkania (21:00 – 22:30):

16 lutego 2017, czwartek
9 marca 2017, czwartek

♥ Zaproś do Shakti Online bliską Ci kobietę ♥

 

Dotychczasowe programy online:

  • 1 Cykl ~ Lakshmi ~ Odżywianie Obfitości
  • 2 Cykl ~ Radha – Boginii Boskiej Miłości, Kochanków i Romantycznej Tęsknoty
  • Gromadzenie Mocy
  • Sati i Shiva – legenda z traydcji Shakta Tantra
  • 21-dniowy kobiecy program online ~ Durga ~ Oszałamiająca Autentyczność, Ochrona i Miłość
  • 21-dniowy kobiecy program online ~ Lakshmi ~ Moc Obfitości, Piękna i Nieskończonych Możliwości


Co mówią Kobiety:

 

To była dla mnie ogromna przyjemność uczestniczyć w praktyce Namiętnej Obecności i poznanie aspektów Durgi. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze wszystko co uważałam w sobie za dziwne, niestosowne, skrajne, jest typowe i moze być źrodłem wewnętrznej radości… Umiejetność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobieca, nie jest mi obca. Kocham ten stan ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mala chwila przerwy by podnieść swoją energię, oczyścić ja i dotrzeć do swojej mocy. I czuć sie ze sobą cudownie. To piekna praktyka, na która sie czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym…

Dziękuje Soniu, Pozdrawiam serdecznie, Malina Kokoszczyńska o praktyce z Shakti Durga

 

Bardzo dziękuje za te trzy tygodnie, za praktyki do których będę chętnie wracać i praktykować, za czas i codzienne maile, do których zdążyłam się przyzwyczaić i których będzie mi brak, bardzo przyjemny czas i bliski mnie samej. Wszystkiego dobrego życze Tobie Sonyu i Wam wszystkim – Kobiety.

Anna o praktyce z Shakti Durga

 

Inspirująca podróż w głąb siebie – z jednej strony wyciszająca, a z drugiej intensyfikująca i uświadamiająca drzemiące w nas uczucia. Świadomość współtworzenia kręgu z innymi kobietami, które w tym samym czasie postanowiły ukraść chwilę dla siebie dodatkowo potęguje siłę spotkań, a szereg rozmaitych praktyk, inspirująca muzyka i kojący głos Sonyi czyni te spotkania niezwykle rozwijającymi, intymnymi… po prostu kobiecymi.

Oliwia