Programy Shakti Online


Shakti Online Alicja Sonya Bednarek

 


Niezwykła Kobieto,

 

tak często oddana swoim najbliższym i pochłonięta tysiącem codziennych spraw,
zapraszam cię do zadbania również o siebie i swoją kobiecą esencję
na wieczornych spotkaniach Shakti Online.

 

Shakti to żeńska boska energia wszechświata, która przenika wszystko, zatem nie zna granic.
Dlatego, gdy kobiety gromadzą się razem, nawet online, i współdzielą w tym samym czasie tą samą intencję odżywiania kobiecości, to zawsze wzmacniają swoje z nią połączenie. Te spotkania to zadbanie o czas dla siebie, czas na wspólną kobiecą praktykę, na zrelaksowanie się w sobie takiej, jaka na ten moment jesteś.  Bez korygowania, poprawiania czy ulepszania.  Jedyne o co cię poproszę, to byś była ze sobą prawdziwa.

Poszczególne wieczory będą dedykowane różnym jakościom kobiecości, także pod postaciami tantrycznych bogiń, które są niczym innym jak zewnętrznym odbiciem poszczególnych mądrości i mocy Shakti. Dla nowych osób mogą być przedsmakiem kobiecej praktyki inspirowanej tą tantryczną ścieżką. A dla już praktykujących – odżywczym odświeżeniem.

Ufam też, że te spotkania, z uczestnictwem kiedy chcesz czy możesz, są wdzięczną opcją kobiecego łączenia się świecie, poza granicami czasu i przestrzeni. Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć, nie martw się, dzień po spotkaniu otrzymasz nagranie do odsłuchania.

Co-miesięczne wieczory Shakti Online oferuję w oparciu o donację (szczegóły na dole strony). Zatem możesz także zadecydować, że twój udział będzie bezpłatny.

Zapraszam z iskrzącą radością, dla naszego spełnienia,

Alicja Sonya Bednarek

 

Kali-ma Shakti OnlineNajbliższe spotkanie:

8 grudnia 2016 ~ KALI – Mądrość radykalnej transformacji ~ 21:00 – 22:30, czwartek

Bogini Kali jest ucieleśnieniem tego, co nas zachwyca i przeraża w cyklu kreacji i destrukcji.

Ona widzi wszystko. Twoje piękno, twoje wątpliwości, strachy, blokady, zranienia czy to, jak ranisz innych.  Dostrzega wszystko, co jest widoczne i co jest ukryte, co spowodowało, że gdzieś utknęłaś.  Jak miłosna wojowniczka całkowicie bezkompromisowo rozłupuje pancerz przeterminowanych przekonań, strategii, czy uraz, zapraszając do absolutnej wolności.  I ekstatycznie tańczy na ich zgliszczach, tworząc kompost dla czegoś nowego.

Mimo, że z wyglądu może być dla ciebie straszna, to w głębi jest najczulszą boginią z wszystkich tantrycznych bogiń.  Jest tą, która podaje ci rękę gdy upadłaś na kolana i dodaje sił, byś zobaczyła, że jesteś czymś o wiele więcej niż przeciwności czy obezwładniające schematy.  Nie pozwala ci udawać kogoś, kim nie jesteś, byś była wierna sobie. I bawi ją, gdy próbujesz powstrzymać swą ekstatyczność, bo to nie jest możliwe jeśli chcesz naprawdę być żywą. Jeśli jej zaufasz, poprowadzi cię do serca tej, którą jesteś, ku absolutnej wolności i prawdzie.

Podczas tego wieczoru usłyszysz mit o Kali, poznasz jej symbolikę i skosztujesz medytacji otwierających twój intymny kontakt z mądrością jej Shakti.

 

Rejestracja w Shakti Online

{Jeśli już jesteś w Shakti Online, nie ma potrzeby kolejnej rejestracji}

♥ Twoją poufność.

Link (adres URL) do zalogowania się do spotkania otrzymasz w wiadomości e-mail tuż po rejestracji, a także w wieczór najpóźniej godzinę przed spotkaniem. *{Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie info@namietnaobecnosc.pl do listy zatwierdzonych adresów e-mail.} Naturalnie, w każdym momencie będziesz mogła zrezygnować z subskrypcji.

 

Wesprzyj ten projekt

Wieczory Shakti Online oferuję w oparciu o donację. Zatem możesz sama wybrać kwotę lub zadecydować, że twój udział będzie bezpłatny.

Możesz ją wpłacić na przelewem na konto bankowe:
SHAKTINET, mBank: 47 1140 2004 0000 3802 7594 4628
tytuł przelewu: Shakti Online

lub za pomocą Paypal:
Bardzo dziękuję za Twój wkład.

 

Kolejne spotkania (21:00 – 22:30):

16 lutego 2017, czwartek
9 marca 2017, czwartek

♥ Zaproś do Shakti Online bliską Ci kobietę ♥

 

Dotychczasowe programy online:

  • 1 Cykl ~ Lakshmi ~ Odżywianie Obfitości
  • 2 Cykl ~ Radha – Boginii Boskiej Miłości, Kochanków i Romantycznej Tęsknoty
  • Gromadzenie Mocy
  • Sati i Shiva – legenda z traydcji Shakta Tantra
  • 21-dniowy kobiecy program online ~ Durga ~ Oszałamiająca Autentyczność, Ochrona i Miłość
  • 21-dniowy kobiecy program online ~ Lakshmi ~ Moc Obfitości, Piękna i Nieskończonych Możliwości


Co mówią Kobiety:

 

To była dla mnie ogromna przyjemność uczestniczyć w praktyce Namiętnej Obecności i poznanie aspektów Durgi. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze wszystko co uważałam w sobie za dziwne, niestosowne, skrajne, jest typowe i moze być źrodłem wewnętrznej radości… Umiejetność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobieca, nie jest mi obca. Kocham ten stan ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mala chwila przerwy by podnieść swoją energię, oczyścić ja i dotrzeć do swojej mocy. I czuć sie ze sobą cudownie. To piekna praktyka, na która sie czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym…

Dziękuje Soniu, Pozdrawiam serdecznie, Malina Kokoszczyńska o praktyce z Shakti Durga

 

Bardzo dziękuje za te trzy tygodnie, za praktyki do których będę chętnie wracać i praktykować, za czas i codzienne maile, do których zdążyłam się przyzwyczaić i których będzie mi brak, bardzo przyjemny czas i bliski mnie samej. Wszystkiego dobrego życze Tobie Sonyu i Wam wszystkim – Kobiety.

Anna o praktyce z Shakti Durga

 

Inspirująca podróż w głąb siebie – z jednej strony wyciszająca, a z drugiej intensyfikująca i uświadamiająca drzemiące w nas uczucia. Świadomość współtworzenia kręgu z innymi kobietami, które w tym samym czasie postanowiły ukraść chwilę dla siebie dodatkowo potęguje siłę spotkań, a szereg rozmaitych praktyk, inspirująca muzyka i kojący głos Sonyi czyni te spotkania niezwykle rozwijającymi, intymnymi… po prostu kobiecymi.

Oliwia

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

 

 

 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).