Sesje Indywidualne

online

Ostatnie dni SPECJALNEJ ceny. Szczegóły poniżej.

Kochana Kobieto,

Sesje do jakich zapraszam Ciebie są czasem indywidualnego towarzyszenia Tobie w uczeniu się jak możesz z miłością nawigować relacją przede wszystkim ze swoim wnętrzem i rozkwitać w swoim kobiecym życiu i potencjale. W ich ludzkim i boskim wymiarze. Z ich wyzwaniami i tajemniczymi darami.

Żyjemy w co raz bardziej intensywnych czasach i niemal każda z nas doświadcza zamieszania, niepokoju, zagubienia, żalu z powodu osobistych doświadczeń, czy poczucia, że coś bardzo ważnego nam umyka. I niemal każda z nas co raz głośniej słyszy zawołanie do głębszego zadbania o siebie. Mnie również nie jest to obce i dzięki temu mogę pracować z Wami, poprzez różne formy warsztatów jak to robię od lat, czy indywidualne sesje, do których wracam teraz.

Sesje są dla wszystkich poszukiwaczek, wszystkich ścieżek, ale także tych, które nie są na żadnej szczególnej ścieżce duchowości czy rozwoju. Sama jestem zakochana w tantrycznej ścieżce Shakti i szeroko rozumianej kobiecej duchowości, dlatego podczas sesji możesz spodziewać się praktyk inspirowanych ich tradycją.

Lubię moje klarowne spojrzenie, choć często jestem łączona z delikatnością i miękką zmysłowością. Ale właśnie dzięki ich pielęgnowaniu, mogę tworzyć bezpieczniejszą przestrzeń także do spotkań z tym, od czego w sobie się odwracamy, co trudne. Aby obejmować siebie całą, swoje światło i cień. Aby wracać do serca siebie, do domu.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości wspólnej pracy i to, czy pasujemy do siebie, zapraszam umów się ze mną na bezpłatną 15-30 minutową rozmowę, pisząc na: [email protected].

Poniżej przeczytasz co mogą obejmować sesje i jakie są ich opcje.

Z pięknem,

Sonia Alicja

Twoja badaczka piękna mocy kobiet,
erotyki wszechświat i wielbicielka Bogini

Czym możemy się zająć?

Najczęściej kobiety kontaktują się ze mną kiedy chcą czuć się wolne, umocowane i dojrzałe w różnych odsłonach swojej kobiecości, a zwłaszcza kiedy pragną:

  • umiejętnie być z emocjami, zwłaszcza tymi trudnymi czy gwałtownymi (jak gniew, zazdrość, strach), w taki sposób by zamiast być ich zakładniczką, czerpać mądrość i moc z każdej z nich
  • odkrywać i doceniać unikatowe cechy i atmosferę swojej kobiecości
  • uzdrawiać swoją seksualność, wzmagać namiętność, erotyczną miękkość, zaufać pożądaniu, czy wnosić w nie świętość
  • wyjść z wyczerpującego działania w dominacji męskiej energii i budować swoje życie w połączeniu ze autentyczną kobiecą mocą i tym stanem, w którym obie te jakości się wspierają
  • uzdrawiać relację ze swoim ciałem, otwierać swoje serce i łono na większy przepływ miłości, odważniej, śmielej, prawdziwiej
  • zadbać o swoje granice, rozpoznawać swoje autentyczne tak lub nie, w zgodzie ze swoimi wartościami i pragnieniami
  • pielęgnować bycie kochającą matką dla siebie samej, przewodniczką i opiekunką, by uzdrowić matczyną ranę, co jest bazą stawania się kobietą dojrzałą
  • świadomie schodzić do swoich głębi w trudnych okresach swojego życia, rozpadu czegoś, straty, po odpoczynek, ukrytą w nich mądrość i odrodzenie
  • redukować stres, napięcia, podnosić swoją witalność, blask, dbając o czas i przestrzeń dla swojego wnętrza i duszy
  • odkrywać tantrę, kobiecą duchowość, relację z boskością i energią Bogini – Shakti.

Opcje sesji indywidualnych

 Pojedyncza sesja indywidualna 
trwa 75 minut i kosztuje 220 zł.

 Cykl 5 sesji indywidualnych
każda również po 75 minut, kosztuje 990 zł.

Pracuję z ograniczoną liczbą kobiet, w przypadku cykli maksymalnie pięciu, by zadbać o indywidualne doświadczenie, przestrzeń do głębokiej transformacji i intymność, która dla każdej kobiety jest unikalna, tak jak jej pragnienia czy cele. 

Spotykamy się online przez komunikator jak Skype, Messenger lub Zoom. Szczegóły i datę/daty uzgadniamy po zapisaniu się na sesje.

Płatność jest przed sesją/rozpoczęciem cyklu przelewem na konto bankowe albo wygodnie online tutaj →.

Bezpłatna
rozmowa

Aby sprawdzić możliwości wspólnej pracy, czy pasujemy do siebie, zapraszam umów się ze mną na bezpłatną 15-30 minutową rozmowę pisząc na: [email protected]. To może być duży krok. Niech się stanie… Nie wahaj się napisać do mnie także w przypadku pytań czy tego, co zainspirowało Ciebie do kontaktu.

Jak przygotować się
do sesji?

Bądź tak klarowna, jak to możliwe w tym, czego naprawdę szukasz. 10 minut przez sesją, jeśli to możliwe, odłóż wszelkie powinności, pobądź ze sobą, usiądź czy połóż się w ciszy, zatańcz może, pomasuj ramiona, cokolwiek co pomoże twojemu ciału, sercu, umysłowi stać się bardziej receptywnymi, by pozwoliły ci zanurzyć się bardziej w twoje odczuwanie, intuicję, prowadzenie Sonii i twoje głębsze prawdy.

Co mówią kobiety?

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych praktyk.

– anna

Sesje indywidualne z Sonią są dla mnie przestrzenią wypełnioną kobiecymi jakościami we wszystkich możliwych odsłonach. Sonia przyciągnęła mnie do siebie tym jednym stwierdzeniem, które usłyszałam jako uczestniczka jej warsztatów „Kochana, możesz być KAŻDA” i dla mnie to jest definicja kobiecej przestrzeni, którą tworzy. Jest w niej miejsce na KAŻDĄ wersję mnie, na kontakt z każdą wersją mnie, która w danym momencie potrzebuje uwagi. Inny cytat, który dla mnie oddaje esencję tych spotkań, to wypowiedziane z czułością, acz stanowczo: „Czuj” co teraz w Tobie obecne. I dla mnie te sesje to miejsce, w którym pozwalam sobie czuć na różne sposoby, co pozwala mi sięgnąć po mądrość drzemiącą w moim ciele, duszy, emocjach. Idę tam po mądrość Bogini.

– marta

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie “twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

– małgorzata

Opcje sesji indywidualnych