Sesje  z  Sonyą

prywatne sesje 1-na-1

z Sonyą Alicją Bednarek

Podczas sesji będziesz objęta uważnością, odczuwaniem i świętą przestrzenią.

W zależności od twojej intencji, tego, czego potrzebujesz teraz, mogę wesprzeć ciebie w pracy z wzorcami, przekonaniami, którymi blokujesz, chowasz, powstrzymujesz siebie, swój głos, swoją kreatywność, swoje pragnienia – w projektach, w relacji ze sobą, z innymi.

Mogę dać ci prowadzenie i towarzyszyć w praktykach czy rytuałach na ten etap w twoim życiu, w którym jesteś teraz, w zależności od tego, co chcesz wzmocnić, do czego się przygotować, co uzdrowić, na co się otworzyć czy zadbać o siebie, na przykład…

swoją kobiecość i energię Shakti • jej harmonię z męskością, wewnętrznym Shivą • swoją seksualność i erotyczne przebudzenie • nawigowanie zwłaszcza tzw. 'trudnymi’ emocjami • wnoszenie granic • otwieranie serca i łona • relację z ciałem • zwolnienie i odżywienie • intymność z głębią siebie • pragnienia i pożądanie • czującą świadomość bogini. 

Możemy także zanurzyć się w twoją obecną sytuację, projekt, relację, twoje zawołanie, w których potrzebujesz zadać pytania, otrzymać nową perspektywę, wgląd, klarowność, wejść głębiej, sięgnąć po swoje mocne strony i dary, coś rozwiązać, domknąć, puścić, zmienić.

Sesje są dla wszystkich poszukiwaczek, wszystkich ścieżek, ale także tych, które nie są na żadnej szczególnej ścieżce duchowości czy rozwoju. Sama jestem dedykowana tantrycznej ścieżce Shakti i ucieleśnionej kobiecej duchowości, dlatego podczas sesji możesz spodziewać się praktyk inspirowanych ich tradycją.

Opcje prywatnych sesji 1-na-1

Aktualnie, tygodniowo dedykuję czas na 3 do 5 sesji, więc nie jest to dużo.

Niezależnie od tego, czy komunikujemy się telefoniczne czy online – preferuję sesje bez kamery – audio (chociaż czasem są video). To pozwala nam bardziej wejść w odczuwanie, w większą uważność, do swojego wnętrza, tego co głębiej.

Datę/daty uzgadniamy mailem/telefonicznie. Płatność jest przed dniem sesji/rozpoczęciem cyklu przelewem na konto bankowe.

Bezpłatna rozmowa wprowadzająca – 30 min • abyśmy sprawdziły możliwości wspólnej pracy, to czy pasujemy do siebie. To może być duży krok.

Pojedyncza sesja prywatna – 60 min • 222 zł

Cykl 5 sesji – każda po 60 min • 888 zł

Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected] albo korzystając z poniższego formularza.

Napisz do mnie odnośnie  prywatnej pracy ze mną

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

To jest miejsce, które pozwala mi sięgnąć po moją głębszą mądrość

Sesje indywidualne z Sonią są dla mnie przestrzenią wypełnioną kobiecymi jakościami we wszystkich możliwych odsłonach. Sonia przyciągnęła mnie do siebie tym jednym stwierdzeniem, które usłyszałam jako uczestniczka jej warsztatów „Kochana, możesz być KAŻDA” i dla mnie to jest definicja kobiecej przestrzeni, którą tworzy. Jest w niej miejsce na KAŻDĄ wersję mnie, na kontakt z każdą wersją mnie, która w danym momencie potrzebuje uwagi. Inny cytat, który dla mnie oddaje esencję tych spotkań, to wypowiedziane z czułością, acz stanowczo: „Czuj” co teraz w Tobie obecne. I dla mnie te sesje to miejsce, w którym pozwalam sobie czuć na różne sposoby, co pozwala mi sięgnąć po mądrość drzemiącą w moim ciele, duszy, emocjach. Idę tam po mądrość Bogini.

– marta sykut • dream designer →

Rzeczowo, harmonijnie, miękko

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie “twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonya to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

– małgorzata

To jest coś, czego szukałam

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych praktyk.

– anna