ShaktiNet ~ Durga ~ 21-dniowa kobieca praktyka online ~ 25.01-15.02.2015

shaktinet_online_durga_namietna_obecnosc_sonya_bednarek_tantra_dla_kobiet
Przywitaj tą, którą trudno pokonać, która ochrania
i przeprowadza przez największe trudności. Tą, która jest kreatorką i zamieszkującą wszystko esencją, właściwą wiedzą, najbardziej delikatną i najbardziej gwałtowną:


DURGA
~jedna z wielu twarzy Shakti ~
oszałamiająca kobieca mądrość
ochrony i wewnętrznej siły,
autentyczności i miłości.

 

 

Jej postać lśni nieomylną siłą.  Jest jednocześnie słodka i gwałtowna, delikatna i diamentowo twarda. Jej połyskujące długie włosy miękko opadają na jej ramiona.  Jedwabna tkanina, w którą jest ubrana, obejmuje piękno jej krągłych piersi i łuk jej brzucha.  Gwiazdy upadają z jej palców, chmury formują się i rozpraszają w jej włosach. Jej ciało emanuje promieniami zmysłowej błogości. Jest pięknem i seksualnością ubraną w formę. Jest pełnym wdzięku opanowaniem i delikatną mocą jej boskiej wiary w samą siebie.

zapisuje sie
W hinduskich mitach Durga pojawia się w walce pomiędzy siłami światła – devami i cienia – asurami.  Asurowie to wojownicy owładnięci posiadaniem i podbojem. Reprezentują: egoistyczną dumę, arogancję, zbójecką ambicję, iluzję oraz samolubność. Devowie to moce przebudzonej świadomości: nasza miłość, zaangażowanie, współodczuwanie, cierpliwość, odwaga serca i klarowność.

Potężna walka Durgi z asurami to obraz wewnętrznego zmagania, które niezmiennie zaczyna się gdy transformujemy swoje życie.  Durga pokazuje jak przejść przez wewnętrzny dramat i zanurzyć się głębiej w siebie, by z zaskoczeniem zobaczyć, że jest to walka bez ofiar, prowadząca do odkrycia swojej wewnętrznej prawdy i jedności.

Durga dla współczesnej kobiety uosabia wyzwolenie i wewnętrzną siłę.  Uczy ją także używania gwałtowności i gniewu, tak by służył temu, co wypływa z najdelikatniejszej głębi jej serca i oddania.

Jej mądrość przywołujesz:

 • dla wszelkiej formy odwagi pochodzącej z serca
 • dla odkrywania i umacniania swojej prawdy i autentyczności
 • gdy potrzebujesz siły do realizacji marzeń i wyzwań
 • gdy potrzebujesz siły do przejścia przez jakiekolwiek przeciwności: kłopoty, poczucie zagubienia czy niepewności oraz stanięcia w swojej lub czyjejś obronie
 • by rozproszyć strach i otoczyć się ochroną przed niebezpieczeństwem, tym zewnętrznym jak i wewnętrznym
 • dla zadbania o siebie poprzez tworzenie pozytywnych nawyków, jak zdrowe odżywianie, ruch czy praktyka duchowa, rozwojowa
 • dla zadbania o i ochrony innych ludzi
 • w obronie prawdy, sprawiedliwości, miłości i dobra
 • dla ekstatycznie oszałamiającej akceptacji swojej kobiecości oraz  wiary w siebie.

Czego się nauczysz podczas tych 21 dni?

Jakości jakie personifikuje ta tantryczna bogini to zewnętrzne odbicie kobiecej mocy. Podczas tych 21 dni skoncentrujemy się na ich bezpośrednim odczuwaniu. Naturalnie każda z Was doświadczy ich inaczej, ale ćwiczenia i praktyki jakie otrzymasz będą kierowały Cię ku:

 • oddaniu życiu w prawdzie oraz zaufaniu, że zamiast szukania jej na zewnątrz, zawsze odnajdziesz ją w głębi siebie
 • zrelaksowanemu odczuwaniu Twojej mocy, odwagi i wiary w siebie zarówno w realizacji marzeń, jak i w obliczu przeciwności
 • świadomemu przechodzeniu przez strach, by móc ze współodczuwaniem otoczyć ochroną siebie lub innych ludzi
 • alchemii sił cienia i mocy płynącej z kobiecego serca
 • soczystemu odczuwaniu pulsu życia, żeńskiej energii świata ~ Shakti, w Twoim ciele i świecie zewnętrznym.

Zapraszam do tej pięknie kobiecej podróży,

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry

Sonya A. Bednarek


Praktyczne informacje:

 • 21-dniowa praktyka online w ShaktiNet to płynące z serca oddanie siebie Twojej praktyce kobiecej duchowości i przebudzonemu życiu w ciele kobiety. Więcej o ShaktiNet przyczytasz tutaj>>>.
 • Jak działa ten program i co obejmuje?
  •  Codzienne praktyki:
   ponad 20 praktyk ucieleśnionej kobiecej duchowości, w tym medytacje, wizualizacje, ćwiczenia i rytuały w formie pisemnej i audio oraz inspiracje kontaktujące z jakościami Durgi
   Otrzymasz je każdego ranka w wiadomości e-mail.
  • 3 spotkania online, w każdy czwartkowy wieczór, w godz.: 21:00 – 22:30
   Podczas 1,5 godzinnych spotkań online usłyszysz więcej o Shakti Durga i jak może Ci to pomóc w codziennym życiu oraz na Twojej duchowej ścieżce. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi
   Na drugi dzień po każdym spotkaniu otrzymasz link do nagrania.
  • dostęp poufnej grupy ShaktiNet na Facebook’u
   dla dzielenia się tym co w nas pojawi się podczas praktyki, wzajemnego wsparcia, usłyszenia i objęcia
 • Dla kogo to jest i czy znajdę czas?

Jeśli usłyszałaś zawołanie lub poczułaś tęsknotę czytając o Shakti Durga oraz chcesz regularnie pielęgnować te cechy kobiecości, które ona uosabia, to znak, że jest to dla Ciebie.  Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie w tego typu praktyce.

Przeznaczenie każdego dnia 0,5 godziny (jednorazowo, lub np. po 15 min) byłoby idealne.  Ale naturalnie dni są różne, więc uczestniczysz w swoim rytmie i czasie. Czasem jedna z praktyk szczególnie przypadnie Ci do gustu i wtedy pozostań przy niej jak długo chcesz. Czasem, jakiejś praktyki nie zrobisz. Niezależnie zawsze będziesz częścią wibrującego kręgu jaki wspólnie utworzymy z innymi kobietami.

 • Cena programu:
  ♥ wczesna cena ~ 180 zł ♥
  jedynie do poniedziałku, 12 wtorku 13 stycznia br.
  regularna cena ~ 320 zł /osoba

zapisuje sie

 • Po rejestracji

Pierwszą wiadomość e-mail potwierdzającą udział otrzymasz zaraz po rejestracji i dokonaniu płatności. Wiadomość z pierwszą praktyką, otwierającą ten program, otrzymasz w niedzielny poranek 25 stycznia br. (potem po jednej każdego dnia aż do 15 lutego br.).

Jeśli nie znajdziesz ich w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’.

Jeśli będziesz potrzebowała wsparcia, skontaktuj się pisząc na:
info@namietnaobecnosc.pl