ShaktiNet ~ Odżywianie Obfitości

Shakti_Net_cover - obfitosc

Cykl 1
Dary Boginii Lakshmi
Odżywianie Obfitości!
Kobieca Praktyka Online


Kiedy:

Każdy czwartek od  8 maja br., w godz. 21:30 – 22:15/22:30

 Gdzie:
W Twoim domu lub tam, gdzie jesteś

 Jak:
Medytacje, wizualizacje i rytuały poprzez webinar (spotkanie online) oraz wiadomości e-mail

 

Czy wiesz, że wszelka obfitość jest jakością żeńską?  I każdy z jej wymiarów, jak dobrobyt, sukces finansowy, a więc pieniądz, ale także zdrowie, miłość, płodność, piękno czy pokój są smakami kobiecości?

W Tantrze uosobia ją Lakshmi, Boginii Wszelkiego Bogactwa, materialnego i duchowego, Harmonii oraz Piękna. Sri Lakshmi naturalnie odsłania przed Tobą świat wielowymiarowej obfitości i jej podstawowe zasady, ale przede wszystkim pokazuje Ci, że

 Obfitość, tak jak kobieta, otwiera się i rozkwita
gdy jest na co dzień zauważana, szanowana i kochana.

Te wieczory to może być Twój czas celebracji i wdzięczności za obfitość jaka pojawia się w Twoim życiu – jej odżywiania, by odnawiała się, wzrastała i trwała.  Medytacje i rytuał będziemy wykonywać razem, ten sam, ale ponieważ każda z nas ma swoją wizję obfitości, na każdym spotkaniu zasilisz to, co dla Ciebie jest ważne i cenne.  To może być np. nowy kontrakt, pieniądze jakie właśnie wpłynęły na Twoje konto, nowy pomysł, namiętną noc, Twoje ciało, może wyzdrowienie bliskiej Ci osoby, wgląd duchowy, gesty miłości jakie ofiarowujesz bądź przyjmujesz, ciepłe spotkanie z przyjaciółmi itd. Metoda sama w sobie nie jest wystarczająca, ale wraz z podstawowymi, praktycznymi metodami dochodzenia do zdrowej relacji z bogactwem, w niezwykły kobiecy sposób pielęgnuje Twoją otwartość na różne jego ekspresje.

Energetyzuj to, co jest Ci bliskie.

Jeśli tęsknisz za wspólnymi kobiecymi rytuałami, lubisz medytacje, wizualizacje, usłyszałaś zawołanie Sri Lakshmi i chcesz regularnie pielęgnować Twoje połączenie z wibracją obfitości, to jest coś dla Ciebie. 

Zaczynamy w czwartek 8 maja 2014 r. o godz.: 21:30.  Kolejne daty to 15, 22 i 29 maja oraz 5, 12 i 19 czerwca br.

Naturalnie najlepiej jest dołączyć do ShaktiNet w momencie rozpoczęcia nowego cyklu.  Ale, jeśli chcesz, możesz też dołączyć w każdym momencie.   Wtedy zarejestruj się do ShaktiNet najlepiej do godz. 15:00 w dniu poprzedzającym dane spotkanie. Wtedy zdąrzysz otrzymać wiadomość o tym jak się do niego przygotować, a potem kolejną z linkiem logującym do tego spotkania.

Podziel się wdzięcznością za udział w tym cyklu wpłacjajac kwotę w dowolnej lub wybranej przez Ciebie wysokości. Możesz także zaprosić do ShaktiNet bliskie Ci kobiety.

Zapraszam z radością,

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry

shaktinet_rejestracja_button

 

 ♥ Zaproś do ShaktiNet bliską Ci kobietę ♥


Tutaj możesz wnieść dowolną wpłatę

 

wplacam button

 

 Jesteś tu po raz pierwszy?
Posłuchaj tej przykładowej wizualizacji i potem się zarejestruj.