Stwórz Ołtarz

IMG_8721

Ołtarz to miejsce, które przede wszystkim jest wyrazem Twojego piękna,  intencji Twojej praktyki oraz oddania się tej praktyce.  Niech jest przesycone Twoją energią i niech jest swego rodzaju świętą przestrzenią, która odzwierciedla świetą przestrzeń w Tobie.

To może być… mały stolik, blat komody, lub szafki, a nawet półka. Świeży kwiat, piękne kadzidełko, może minerał, figurka, amulet, świeca.

Tworząc go sama poczujesz, jaki ma być. Najważniejsze by przedmioty, kolory, zapachy, czy żywioły,  jakie na nim położysz wspierały Ciebie.  Niech spojrzenie na nie wywołuje Twój uśmiech  zwłaszcza, gdy będziesz smutna. Pamiętaj by położyć na nim przedmiot symbolizujący i wspierający Twoją obecną praktykę. Taki ołtarz niekoniecznie jest połączony z religią.  Może zupełnie inaczej wyglądać od tych, które do tej pory widziałaś. On jest Twój…

Będą dni gdy, celebrując wydarzenia i odkrycia, zasilisz go. I będą też dni,  gdy w smutku czy bezradności, ten ołtarz zasili Ciebie. Zapal w nim świecę, spryskaj pachnącą wodą. Niech będzie Ci bardzo bliski.

Możesz też wzmocnić swój ołtarz dzieląc się jego zdjęciem w grupie Shaktinet>>> na FB.

Z iskrzącą wdzięcznością,

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry