Świątynia SHAKTI ~ spotkania kobiet

swiatynia_shakti_namietna_obecnosc_tantra_dla_kobiet_warsztaty_tantry_sonya_bednarek_warszawa

 


Droga Kobieto,

Zapraszam Ciebie do tantrycznej Świątyni Kobiecej Esencji – sanktuarium żeńskiej energii, w której doświadczamy świętego i prawdziwego sposobu spotykania się i bycia razem.

 

 

 

Na spotkaniach Świątyni wspólnie tworzymy odżywiającą i pielęgnującą przestrzeń, w której możesz wreszcie puścić starania, oczekiwania, kontrolę czy pośpiech i poczuć smak kobiecej receptywności, tak rzadkiej w obecnym świecie.

Kobiecość, którą znamy, zwykle wyraża się w bardzo męski sposób, bo dostęp do prawdziwie kobiecej mocy przez stulecia był uśpiony. Ta kobieca moc zradza się właśnie z mądrości naszej receptywności, czyli autentycznie głębokiego przeżywania i przyjmowania całej tęczy życia.  Święta kobiecość z miłością obejmuje, wręcz wchłania, i w ten sposób stwarza zarodek czegoś nowego, stwarza nowe życie.

 Świątynia to kobieca oaza, w której wychodzimy poza terapię i oddajemy się czemuś głębszemu niż nasze osobiste opowieści i historie. Tu zanurzamy się w odczuwanie.  Razem tworzymy bezpieczną, wibrującą i soczystą przestrzeń dla naszego kobiecego rozkwitu.  W niej wyrażamy pełne spectrum naszych kobiecych darów, a także wielbimy i wzmacniamy siebie oraz inne kobiety jako ucieleśnienia niezwykłej, boskiej kobiecości, która właśnie budzi się na planecie Ziemia.

 Zapraszam ciepło, wibrująco,

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry

 Shakti ~~ To Ona, iskrząca żeńska esencja

w wibrująco żywym i prawdziwie czującym ciele

Adres:

Warszawska Świątynia Tantry ~ adres podajemy zapisanym uczestniczkom

Udział: 

45 zł – dla płatności przed danym spotkaniem: przelewem na rachunek bankowy podany w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca albo za pośrednictwem PayPal:


70 zł – dla płatności gotówką w dniu spotkania

Jeśli bardzo zechcesz przyjść, a na ten moment nie będziesz mogła wnieść opłaty, skontaktuj się ze mną proszę.

Niezbędna jest rezerwacja miejsca: 
T: 881 298 975; E: sonya@namietnaobecnosc.pl

 

Przespałam w końcu spokojnie noc.  Obudziłam się świadoma tego co odpadło na wczorajszym warsztacie – tego co pęta tak mocno umysł, ciało i duszę, że nie pozwala oddychać, kochać i czuć rozkoszy życia… To był zaledwie trzygodzinny warsztat, a dotknęłam istoty wszystkiego, co po prostu NIE DAWAŁO MI ŻYĆ. Czuję ogromną wdzięczność za Twoją Obecną-Obecność, wsparcie, wiedzę, uważność i miłość. Dziewczyny – w kręgach kobiet jest niewyobrażalna MOC – ocean wsparcia, miłości, siły. Dziękuję.
Kasia 

 

Moc jest i to jaka !! Dziś wsłuchuję się w ciszę we mnie, czule głaszczę i przytulam, raduję się każdym oddechem  Czuje miłość cała sobą ! Magda

 

Od 2014 roku spotykamy się raz w miesiącu
Tematy Świątynnych Spotkań
~są to propozycje, żywe i podatne na zmiany naszych nastrojów i potrzeb~ 

{Zaczynamy o 19:00, zwykle kończymy o 22:00}

Kobieca odwaga
Twoje głębsze dary
Serce Kobiety
Autentyczna z chwili na chwilę
Yoni: drugie serce kobiety

 http://www.dreamstime.com/-image2423833

 

Inspiracją i przewodnikiem w tworzeniu i prowadzeniu spotkań w Świątyni są m.in. materiały i opracowania Awakening Women Institute, z których korzystam z ogromną wdzięcznością.

Przykłady praktyk w Świątyni:

  • Zanurzanie się głębiej w nasze piękne żeńskie ciała, nasze biodra, yoni i piersi, poprzez taniec, stretching, swobodny ruch.  Ta praktyka ma otworzyć nasze ciała na więcej boskiej żeńskiej energii i otrzymać od każdej z nas odżywienie, wzmocnienie, relaks, uzdrowienie i wypełnienie naszych ciał.
  • Zaglądanie głęboko w siebie nawzajem, zauważanie piękna każdej z kobiet, jej darów, najprawdziwszej ekspresji, esencji, kolorów duszy i kochanie każdego smaku boskiej kobiecości.  Dzielenie się tym, co, widzimy w sobie nawzajem.
  • Przyjemność jako sposób na obecność. Kobiety są stworzone do odczuwania przyjemności i cieszmy się nią poprzez karmienie siebie smakołykami, wąchanie wonnych kwiatów, wmasowywanie olejków, czesanie włosów lub w jakikolwiek inny, pełen radości, soczysty sposób jaki wymyślimy.
  • Odczuwanie na różne sposoby aż do esencji, pozwalanie sobie na ekspresję tego, co w głębi czujemy, bycie wolną we wzajemnej obecności, dzielenie się emocjami poprzez ekspresję ciała i głosu oraz tworzenie w ten sposób swobodnego piękna.
  • Ucieleśnianie różnych aspektów boskiej kobiecości jak Kali, Tara, Afrodyta, Parwati itd. Wspieranie siebie nawzajem w wyrażaniu tych jakości, które skrywamy.
  • Medytacja i wdzięczność.
  • Tworzenie ceremonii dla siebie nawzajem wspierających ważne etapy w naszym życiu.

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 

 

 

 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).