Świątynia SHAKTI ~ spotkania kobiet

swiatynia_shakti_namietna_obecnosc_tantra_dla_kobiet_warsztaty_tantry_sonya_bednarek_warszawa

 


Droga Kobieto,

Zapraszam Ciebie do tantrycznej Świątyni Kobiecej Esencji – sanktuarium żeńskiej energii, w której doświadczamy świętego i prawdziwego sposobu spotykania się i bycia razem.

 

 

 

Na spotkaniach Świątyni wspólnie tworzymy odżywiającą i pielęgnującą przestrzeń, w której możesz wreszcie puścić starania, oczekiwania, kontrolę czy pośpiech i poczuć smak kobiecej receptywności, tak rzadkiej w obecnym świecie.

Kobiecość, którą znamy, zwykle wyraża się w bardzo męski sposób, bo dostęp do prawdziwie kobiecej mocy przez stulecia był uśpiony. Ta kobieca moc zradza się właśnie z mądrości naszej receptywności, czyli autentycznie głębokiego przeżywania i przyjmowania całej tęczy życia.  Święta kobiecość z miłością obejmuje, wręcz wchłania, i w ten sposób stwarza zarodek czegoś nowego, stwarza nowe życie.

 Świątynia to kobieca oaza, w której wychodzimy poza terapię i oddajemy się czemuś głębszemu niż nasze osobiste opowieści i historie. Tu zanurzamy się w odczuwanie.  Razem tworzymy bezpieczną, wibrującą i soczystą przestrzeń dla naszego kobiecego rozkwitu.  W niej wyrażamy pełne spectrum naszych kobiecych darów, a także wielbimy i wzmacniamy siebie oraz inne kobiety jako ucieleśnienia niezwykłej, boskiej kobiecości, która właśnie budzi się na planecie Ziemia.

 Zapraszam ciepło, wibrująco,

Sonya Alicja Bednarek namietna obecnosc warsztaty tantry

 Shakti ~~ To Ona, iskrząca żeńska esencja

w wibrująco żywym i prawdziwie czującym ciele

Adres:

Warszawska Świątynia Tantry ~ adres podajemy zapisanym uczestniczkom

Udział: 

45 zł – dla płatności przed danym spotkaniem: przelewem na rachunek bankowy podany w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca albo za pośrednictwem PayPal:


70 zł – dla płatności gotówką w dniu spotkania

Jeśli bardzo zechcesz przyjść, a na ten moment nie będziesz mogła wnieść opłaty, skontaktuj się ze mną proszę.

Niezbędna jest rezerwacja miejsca: 
T: 881 298 975; E: sonya@namietnaobecnosc.pl

 

Przespałam w końcu spokojnie noc.  Obudziłam się świadoma tego co odpadło na wczorajszym warsztacie – tego co pęta tak mocno umysł, ciało i duszę, że nie pozwala oddychać, kochać i czuć rozkoszy życia… To był zaledwie trzygodzinny warsztat, a dotknęłam istoty wszystkiego, co po prostu NIE DAWAŁO MI ŻYĆ. Czuję ogromną wdzięczność za Twoją Obecną-Obecność, wsparcie, wiedzę, uważność i miłość. Dziewczyny – w kręgach kobiet jest niewyobrażalna MOC – ocean wsparcia, miłości, siły. Dziękuję.
Kasia 

 

Moc jest i to jaka !! Dziś wsłuchuję się w ciszę we mnie, czule głaszczę i przytulam, raduję się każdym oddechem  Czuje miłość cała sobą ! Magda

 

Od 2014 roku spotykamy się raz w miesiącu
Tematy Świątynnych Spotkań
~są to propozycje, żywe i podatne na zmiany naszych nastrojów i potrzeb~ 

{Zaczynamy o 19:00, zwykle kończymy o 22:00}

Kobieca odwaga
Twoje głębsze dary
Serce Kobiety
Autentyczna z chwili na chwilę
Yoni: drugie serce kobiety

 http://www.dreamstime.com/-image2423833

 

Inspiracją i przewodnikiem w tworzeniu i prowadzeniu spotkań w Świątyni są m.in. materiały i opracowania Awakening Women Institute, z których korzystam z ogromną wdzięcznością.

Przykłady praktyk w Świątyni:

  • Zanurzanie się głębiej w nasze piękne żeńskie ciała, nasze biodra, yoni i piersi, poprzez taniec, stretching, swobodny ruch.  Ta praktyka ma otworzyć nasze ciała na więcej boskiej żeńskiej energii i otrzymać od każdej z nas odżywienie, wzmocnienie, relaks, uzdrowienie i wypełnienie naszych ciał.
  • Zaglądanie głęboko w siebie nawzajem, zauważanie piękna każdej z kobiet, jej darów, najprawdziwszej ekspresji, esencji, kolorów duszy i kochanie każdego smaku boskiej kobiecości.  Dzielenie się tym, co, widzimy w sobie nawzajem.
  • Przyjemność jako sposób na obecność. Kobiety są stworzone do odczuwania przyjemności i cieszmy się nią poprzez karmienie siebie smakołykami, wąchanie wonnych kwiatów, wmasowywanie olejków, czesanie włosów lub w jakikolwiek inny, pełen radości, soczysty sposób jaki wymyślimy.
  • Odczuwanie na różne sposoby aż do esencji, pozwalanie sobie na ekspresję tego, co w głębi czujemy, bycie wolną we wzajemnej obecności, dzielenie się emocjami poprzez ekspresję ciała i głosu oraz tworzenie w ten sposób swobodnego piękna.
  • Ucieleśnianie różnych aspektów boskiej kobiecości jak Kali, Tara, Afrodyta, Parwati itd. Wspieranie siebie nawzajem w wyrażaniu tych jakości, które skrywamy.
  • Medytacja i wdzięczność.
  • Tworzenie ceremonii dla siebie nawzajem wspierających ważne etapy w naszym życiu.