Przesilenie Letnie
4-dniowa ceremonia online

 

19-22 czerwca 2022

Twoja Dzika Kobiecość w Cyklu Słońca

 

Rejestracja

Kochana,

Parvati Devi jest mistrzynią łączenia dwóch przeciwległych biegunów. Jako bogini mocy ucieleśnia ochraniającą siłę i tą kobiecą mądrość, dzięki której jesteśmy organicznie obecne, uważne, klarowne, świadome, tworzymy czas i przestrzeń dla siebie, swoich bliskich, projektów i pomysłów. A jako bogini miłości pokazuje nam jak swój miłosny blask jednocześnie kierować w stronę ukochanej osoby, bliskich, swoich działań, jak i swojego wnętrza, swojej esencji.  

Zatem, kiedy dostrajasz się do energii Parvati, dostrajasz się do połączenia… koncentracji z delikatnością, intelektu z ciepłem, struktury z płynnością, woli z zabawą, ducha z ciałem, boskości z codziennością, wolności z adoracją, czy umysłu z sercem, bez tej obawy, że utracisz jedno, będąc w kontakcie z drugim.  

W życiu miłosnym Parvati ucieleśnia tą formę partnerstwa, za którą wiele z nas tęskni: unię pomiędzy w pełni zrealizowaną kobiecością a w pełni zrealizowaną męskością, w której kochankowie łączą się bez poświęcania w tym siebie i swojej indywidualności.  Parvati wie, że cała równowaga, pokój i rozkwit życia w zewnętrznym świecie rodzi się z takiej właśnie unii wewnątrz nas.

Dlatego swoim płomiennym zaangażowaniem – nie tylko okazjonalnie, ale jako niedyskutowalną część codzienności – w odkrywanie najgłębszej prawdy oraz świadomości wewnątrz siebie, tworzy swoją własną pełnię.   

Wtedy oczarowany tym Shiva, ten wieczny outsider, również dedykuje Jej siebie. I razem tworzą pełen tajemnicy, rozkoszy, potencjalnego chaosu czy przeciwności taniec, w którym intymna relacja, rodzinne i duchowe integrują się w ścieżkę ucieleśnionego duchowego przebudzenia, nasączając tą mądrością i świadomością cały świat. 

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Jeśli Parvati przyciąga

Ciebie i…

Tęsknisz za równowagą  pomiędzy swoimi skrajnościami, swoim intelektem, zdecydowaniem, siłą czy precyzją a miękkością, sensualnością, czującą percepcją i intuicją

Masz dosyć odnajdywania siebie w usztywnionej, zamkniętej zbroi, bądź wręcz przeciwnie – w poczuciu bycia bezbronną, słabą czy rozbitą

Tęsknisz za miłosnym połączeniem kobiecej esencji z męską w swoim wnętrzu, za pielęgnowaniem tego w swoich relacjach, za dzieleniem się tym z innymi

Szukasz prowadzenia w tworzeniu intymnej relacji i chcesz ulegać miłosnemu zaangażowaniu jednocześnie będąc wierną sobie, już bez tracenia w tym siebie

Pragniesz spotkania z głębią swojego serca bądź relacji, która przybliża ciebie do tego, co niezwykłe, ludzkie ale i święte

Już nie chcesz odkładać na bok siebie, odżywienia swojego kobiecego wnętrza i esencji, czy duchowego rozwoju z powodu codziennych powinności, rzeczy do zrobienia i zadbania

Szukasz połączenia ze źródłem, które wesprze twoje zaangażowanie… w projekt, realizację marzenia, zdrowotną lub gimnastyczną rutynę czy twoją praktykę duchową

Szukasz przewodnictwa w ugruntowaniu w mocy samo-transformacji

Jesteś badaczką prawdy, która chce głęboko wchodzić w naturę rzeczywistości

kobiece praktyki w jakie w ten przedłużony i jeszcze letni weekend się zanurzymy, mogą być czymś właśnie dla Ciebie.

Co będziemy robiły?

Wiele praktyk, których doświadczysz będą praktykami kobiecej ucieleśnionej duchowości, inspirowanymi tantryczną ścieżką Shakti*. W nich, przede wszystkim poprzez nasze kobiece ciała i odczuwanie, będziemy doświadczały, odkrywały i wsiąkały aż do molekuły, aż do swojej duszy i głębszej mądrości. W grupie, w parach lub w pojedynkę. 

MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PRAKTYK, KTÓRE obejmą:

taniec & ruch spontaniczny · oddech & głos · tantryczne medytacje & wizualizacje, które pomogą nam dostrajać się do energii Parvati Devi · mit o Parvati & zawarte w nim klucze mądrości jaką Ona ucieleśnia · yoga przeciwieństw/dopełnień · odczuwanie & ekspresja emocji i stanów jako energii · przepływ energii Shakti* · tworzenie unii z wewnętrznym ukochanym / swoją męskością · wewnętrzne zapytania & wglądy · święty, pełen szacunku dotyk i masaże całego ciała · ceremonie dla tego wymiaru kobiecości w każdej z nas.

Pomogą nam w tym obejmujące ramiona matki natury wokół, czas temu dedykowany, wzajemne towarzyszenie i wsparcie, czułość dla siebie oraz zwariowane poczucie humoru.

*Shakti – w tantrze kobieca boska energia kreacji, moc i mądrość w nas i we wszechświecie, i każda tantryczna bogini przedstawia jej poszczególne aspekty, a Parvati Devi – ukorzenienie w miłosnej unii 

Rezerwacja Miejsca

Najpierw wypełnij formularz rezerwacji miejsca dla siebie. Potem, po chwili na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informacje o dalszych krokach. (Proszę, sprawdź 'spam’ + zakładkę 'oferty’ jeśli używasz gmail.)

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki w wys. 390 zł albo ww. kwoty udziału. *O miejscu pobytu (nocleg + wyżywienie) przeczytasz poniżej.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected].

Częste pytania

Czy ten rodzaj praktyki jest czymś dla mnie?

Naturalnie wcześniejsze doświadczenie w kobiecej/ucieleśnionej praktyce duchowej – tantrycznej ścieżce Shakti jest bardzo pomocne, ale nie jest konieczne. Niezależnie, przygotuj się na intensywną, ale też piękną, sycącą i odżywiającą podróż, przede wszystkim poprzez odczuwanie.

Praktyka w mądrości tantrycznych bogiń jest pozareligijna. To, co oferuje to możliwość kontaktu z ich mądrością jako rodzajem energii w swoim wnętrzu i wszechświecie, jako archetypu swojej osobowości, jako swojej intymnej przewodniczki i wreszcie – jako energii Kundalini.

Ten warsztat nie jest programem terapeutycznym. Zatem nie odpowie na potrzeby tych z nas, które szukają przede wszystkim indywidualnej terapeutycznej opieki i wsparcia. 

I jeszcze… ważną tantryczną praktyką jest tzw. yoga dotyku, inaczej święty dotyk, w tym masaż. Dzięki niemu rozluźniamy się bardziej, uzdrawiamy, głębiej wsiąkamy i ufniej otwieramy wnętrza siebie. Naturalnie, twoje granice są wysoce respektowane i to ty zawsze o nich decydujesz.

Jak przebiega rezerwacja & sposób zapłaty?

1/ Wypełnij formularz rezerwacji, klikając na przycisk REZERWUJĘ powyżej. Po chwili, na podany przez Ciebie adres e-mail, otrzymasz przyjęcie zgłoszenia z informacją o dalszych krokach. Uwaga: Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – folder ‚spam’ i zakładkę ‚oferty’. Czasem potrzebne jest dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

2/ Zabezpiecz swoje miejsce wpłacając zaliczkę/pełną kwotę za udział. Po dokonaniu wpłaty (wg wskazówek w przyjęciu zgłoszenia), otrzymasz potwierdzenie rezerwacji swojego miejsca. Pamiętaj proszę, że do tego momentu rezerwacja twojego miejsca nie jest gwarantowana.

Zaliczka – 390 zł
Pełna cena udziału:
– specjalna cena, tj. 790 zł dla jej wpłaty do 01/07/2022 wł.
– normalna cena, tj. 890 zł dla jej wpłaty po tej dacie, jednak przed pierwszym dniem rozpoczęcia warsztatu

3/ Jeśli wybrałaś zaliczkę, wpłać pozostałą kwotę za udział do 01/07/2022 wł. – jeśli chcesz skorzystać z niższej ceny, albo po tym terminie – wg normalnej ceny, jednak przed dniem rozpoczęcia warsztatu.

Przy czym, względu na ograniczoną ilość miejsc, decydująca jest kolejność wpłat.

4/ Płatność za pobyt płatny jest osobno, gotówką na miejscu, w pierwszym dniu warsztatu.

Jaka jest polityka rezygnacji & zwrotów?

1/ W przypadku rezygnacji do 27/06/2022 r. włącznie, otrzymasz zwrot wpłaconych kwot za udział w warsztacie pomniejszonych o 50% zaliczki. 

2/ W przypadku rezygnacji po 27/06/2022 r., otrzymasz zwrot wpłaconych kwot za udział pomniejszych o całą kwotę zaliczki, która wtedy jest bezzwrotna.  

3/ Po 04/07/2022 nie ma zwrotu kwoty za udział, chyba że zwolnione miejsce zajmie (i) osoba z listy oczekujących albo polecona przez Ciebie osoba – wtedy otrzymasz zwrot pomniejszony o kwotę zaliczki, bądź (ii) wpłacone kwoty (minus zaliczka) zostaną zaliczone na poczet udziału w innym warsztacie w ciągu nadchodzących 12 miesięcy, co wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Czy można przyjechać z dzieckiem?

Czas tylko dla siebie dla wielu z nas jest luksusem. I to jest jeden z darów jaki oferujemy sobie podczas naszej kobiecej praktyki. Przede wszystkim dlatego, by naprawdę i nareszcie całkowicie dedykować go sobie. Dlatego, a także ze względu na intensywność praktyk, na ten warsztat nie zapraszamy dzieci. Korzyści z tego jest wiele. W tym także ta, że dzięki temu, możemy potem pełniej być z bliskimi, ponieważ jesteśmy w głębszym kontakcie z własnym odżywieniem.

Chcę przyjechać później lub wyjechać wcześniej. Czy to możliwe?

Bardzo ważne jest byśmy zaczęły i zakończyły warsztat razem.  Program ma swój rytm, dynamikę i strukturę, która prowadzi w co raz głębsze doświadczenia oraz pomaga zintegrować je na koniec. Warto mieć ten czas dla siebie.

Masz inne pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected]