1 termin: CZWARTEK – 27 grudnia 2018 • 2 termin: SOBOTA – 29 grudnia 2018 • godz.: 20:00 – 21:30

Kochana,

Esencjonalną częścią podróży ku dojrzałej kobiecości jest odzyskanie bardziej zdrowego i ugruntowanego kontaktu ze swoimi uczuciami i emocjami. A jedną z emocji, z którą kobiety czują się niepewnie, a nawet się jej obawiają, jest złość i jej przebudzona forma – gniew. To naturalnie wynika z doświadczeń złości skierowanej do nas jako przemocy. Ale także, z wiedzy jak bardzo my możemy nią ranić innych.

Na tym bezpłatnym spotkaniu online dowiesz się jak być w świadomy sposób z tą gwałtowną energią w sobie i co robić by stała się źródłem mocy swojego serca, klarowności i uzdrowienia, zamiast tylko destrukcyjną siłą. Poznasz także wspaniałą nauczycielkę przebudzonej gwałtowności – tantryczną boginię Kali, która w niezwykły sposób ucieleśnia piękno i dzikość gniewu. A także doświadczysz jednej z praktyk, pozwalających zgłębiać mądrość tej bogini w swoim wnętrzu.

Ten webinar jest wprowadzeniem w jeden z tematów warsztatu Radykalnie Wierna Sobie →, ale jednocześnie sam w sobie jest klarownym i praktycznym spojrzeniem na to, jak możemy być ze swoimi gwałtownymi emocjami, by czerpać z ich energii i prowadzenia.  

Zapraszam płomiennie, zawsze dla dojrzałej kobiecości w nas,

Alicja So. Bednarek
Tantryczna Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Rejestracja jest już zamknięta

jednak jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych spotkaniach online, wpisz swoje imię i adres email, a jako jedna z pierwszych otrzymasz szczegóły dotyczące wydarzeń i rezerwacji miejsca dla siebie. Co jakiś czas otrzymasz także ode mnie inspiracje, praktyki lub informacje o aktualnych wydarzeniach w formie newslettera.  Jeśli ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.