PONIEDZIAŁEK • 21 tycznia 2019 • godz.: 20:00 – 22:00

Kochana,

Na Zachodzie i w niektórych współcześnie odradzających się tradycjach, przywykliśmy postrzegać kobiecość jako esencjonalnie receptywną, łagodną, a nawet pasywną.  Tantryczni mędrcy i tantryczne yoginie mają tutaj zupełnie inne spojrzenie.  Oni, one wyczuwają kobiecość jako czystą kreatywną erotykę i siłę życiową, która stoi za ewolucją i każdą zmianą, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną. Co więcej, mówią że każda moc pochodzi z wewnętrznego żeńskiego źródła. A męskość, bo pewnie to pytanie pojawi się w Tobie, w swojej najczystszej formie, jest z kolei źródłem świadomości i uważności.  Naturalnie, jedno nie istnieje bez drugiego i mamy w sobie obie jakości. Jednak, ta tantryczna perspektywa kruszy społecznie uznawane role i zaprasza do czegoś o wiele większego. 

Na tym bezpłatnym spotkaniu online dowiesz się więcej  jak Tantra postrzega kobiecość.  

Poznasz jeden z tantrycznych mitów o Shakti, żeńskiej boskiej energii, który w barwny, ciekawy i klarowny sposób przedstawia wielowymiarowość jej, czyli de facto naszej mądrości. 

A także, wraz z innymi kobietami, doświadczysz jednej z praktyk, otwierających na jej energię w swoim wnętrzu.

 To spotkanie online z jednej strony jest wprowadzeniem w kobiecą praktykę tantryczną, przybliża jej charakter i smak.  A z drugiej – może wnieść coś nowego w to, co już o tym wiesz. Poza tym, gdy kobiety gromadzą się razem, nawet online, i współdzielą w tym samym czasie tą samą intencję odżywiania kobiecości, to zawsze wzmacniają swoje z nią połączenie. 

Zapraszam z rozkoszą, ponieważ gdy bogini, kobieca boska energia – Shakti, decyduje nam się wyraźniej pokazać, to często robi to jako rozkosz właśnie,

Alicja So. Bednarek
Tantryczna Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności

Rejestracja jest już zamknięta

jednak jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych spotkaniach online, wpisz swoje imię i adres email, a jako jedna z pierwszych otrzymasz szczegóły dotyczące wydarzeń i rezerwacji miejsca dla siebie. Co jakiś czas otrzymasz także ode mnie inspiracje, praktyki lub informacje o aktualnych wydarzeniach w formie newslettera.  Jeśli ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.