13-dniowa kobieca praktyka tantryczna

Lakshmi

w Kobiecej Energii Obfitości

self study / do samodzielnej praktyki

Kochana

Obecność Lakshmi w naszych sercach – energii, którą Ona uosabia, którą jest – przywołuje pomyślne wiadomości i zbiegi okoliczności, bogactwo radości, wewnętrzne zadowolenie i zaufanie, poczucie piękna wokół i w sobie, poczucie bycia wystarczającą, kompletną, a także harmonię w naszych relacjach i w tym, co tworzymy, co posiadamy. Ona oddala niepokój, zmartwienie czy przygnębienie i wprawia w pewien sposób w nieustannie świąteczny, musujący podekscytowaniem nastrój.

Gdyby nie Jej niezrównana i nieskończona szczodrość, ani ty, ani ja nie cieszyłybyśmy się przyjemnościami tego życia, tymi dużymi i tymi drobnymi. Wszystko, co mamy, każdy płatek każdego kwiatu, każdy piękny zapach jaki kiedykolwiek poczułyśmy, każdy pyszny owoc, piękna sztuka, rzeczy dające komfort, ujmujące spojrzenie, miłosny dotyk, radosny rozbłysk słońca na falach, szlachetny gest, pełen wdzięku autorytet, bezwarunkowe wsparcie, sukces, uśmiech! jest ekspresją Lakshmi. To Ona podarowuje nam cały zaczarowany świat, którego chcemy więcej w naszych życiach, w tym nasze ciała, umysły i zmysły byśmy mogły się nim cieszyć. Wszystko, co możesz poczuć i co rozluźnia, otwiera i pieści ciebie jest darem Lakshmi, a nawet – jest Lakshmi samą w sobie.

Piękne jest to, że ona zrasza nas swoim darami nieustannie. I najważniejsze, co najpierw potrzebujemy zrobić, to poszerzać swoją definicję obfitości, uczyć się ją zauważać i dostrajać do częstotliwości jej energii, jednocześnie będąc co raz bardziej wyczuloną na sposoby, w które jej sobie odmawiamy, na które odwracamy się od niej. Rzeczywistość Lakshmi jest ogromna, ale w tym programie, w tej praktyce, przede wszystkim, choć nie tylko, właśnie do kultywowania tych trzech umiejętności, mądrości, mocy zaproszę Ciebie, Kochana. Po to, byś umiejętnie mogła odżywiać i odnawiać blask i splendor swojej magnetycznej kobiecej natury. Ponownie i ponownie. Po to, byś zawsze pamiętała kim jesteś i ucieleśniała to, co kochasz, to, do czego zostałaś stworzona.

Zapraszam, dołącz do Nas do tej pięknie kobiecej podróży,

 Sarna

Sarna* Alicja Bednarek
Yogini i Założycielka Namiętnej Obecności
(*do niedawna Sonya, dlatego to imię jest w materiałach programu)

Kiedy mamy jakości Lakshmi w sobie, mamy wszystko, czego potrzebujemy do pięknego życia, wewnętrznie i zewnętrznie. A bez niej? Bez niej usychamy, jakby świat był pustynią…

Co będziesz  robiła?

Podczas tych 13 dni skoncentrujesz się na bezpośrednim dostrajaniu do energii obfitości, na uzdrawianiu i kultywowaniu naszej z nią relacji. Naturalnie, każda z kobiet doświadcza tego na swój intymny sposób, ale wiedza i praktyki (często inspirowane tantryczną ścieżką Shakti) oraz inspiracje jakie otrzymasz każdego dnia będą prowadziły ciebie ku: 

poszerzaniu swojej indywidualnej definicji obfitości, tego czym właściwie dla ciebie jest i jak chcesz jej doświadczać, a także poznaniu dynamiki jej energii – tego kiedy odchodzi, czego potrzebuje by powrócić, a kiedy rozkwita – poprzez pradawną wiedzę, tak zwane klucze czy kody Lakshmi, ukrytą w symbolice jej postaci i przechowywaną w antycznych mitach o niej

otwieraniu się na obecność Lakshmi, energii obfitości wszędzie i pielęgnowaniu z nią połączenia, w tobie i wokół ciebie co raz bardziej;  i w tym rozpoznawaniu i przyjmowaniu co raz bardziej i bardziej tego, co tak naprawdę cię karmi, rozluźnia, ożywia, rozświetla, ośmiela

rozpoznawaniu Alakshmi w sobie, siostry i przeciwieństwa Lakshmi, obecnej w naszych życiach jako blokujące wzorce, osądzanie (także siebie), rywalizacja, skąpstwo, strach, zbytnie przywiązanie czy użalanie nad sobą dla świadomego, krok po kroku, wychodzenia spod jej wpływu

budowaniu poczucia swojej wartości, tego największego z bogactw, i podążaniu w kierunku czy w sposób, który prawdziwie karmi to czego pragniesz, co kochasz – poprzez rozpoznawanie, z chwili na chwilę nawet w najprostszych sprawach, czy właśnie działasz, decydujesz, wybierasz z miejsca Lakshmi czy jednak Alakshmi w sobie i wtedy alchemizowania jej w wiarę w siebie i moc

świadomemu doświadczaniu energii pożądania, kogoś czy czegoś, nie jako uzależnienia ale jako złotego paliwa kreacji, namiętnego i ugruntowanego działania

suwerennemu 'tak’ w kultywowaniu bez-przepraszania-doświadczania piękna, przyjemności i zmysłowości nie tylko wtedy gdy ewentualnie wystarczy ci czasu, ale jako twojej codziennej ścieżki do poszerzania świadomości, do bycia co raz bardziej obecną, do rozluźnionego przyjmowania (i właściwej szczodrości), do poczucia nasycenia i blasku.

Ważne: Ta praktyka nie jest programem terapeutycznym czy coachingiem i nie odpowie na potrzeby tych z nas, które szukają przede wszystkim indywidualnej opieki, prowadzenia i wsparcia. 

Więcej o rodzaju praktyk, o tym, czym jest, czym może być praktyka z energią Bogini, przeczytasz tutaj →

Co otrzymasz?

Co otrzymasz, w jaki sposób, jak to wygląda i o byciu razem, gdy będziesz chciała, gdy będziesz potrzebowała

• codzienne praktyki i inspiracje

Każdego dnia prosto na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz wiadomość od Alicji Sonyi z wprowadzeniem, praktyką audio lub pdf do wplecenia w swoje codzienne życie, z wglądami i zapytaniami dla pogłębienia i regulowania swojej relacji z obfitością, z inspiracją byś mogła wzmacniać swoją transformację.Więcej informacji o rodzaju naszych praktyk →

• nagrania z dwóch 90-min zgromadzeń online

Z wprowadzeniem i perspektywa Sonyi,  prowadzonymi praktymi, dzieleniem się doświadczeniami, czasem na pytania i odpowiedzi. 

• dostęp do nagrań i materiałów na zawsze

Dostęp do wszystkich materiałów masz na zawsze. Otrzymasz je tylko w wiadomościach email, ale są także na poufnej stronie programu.

prywatna grupa online

Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Telegramie – miejsca wspólnego kontaktu z innymi kobietami, by się czymś podzielić, otrzymać wsparcie czy podpowiedzi od innych kobiet, może zaoferować wsparcie komuś, pobyć w siostrzeństwie, albo znaleźć partnerkę do wspólnej praktyki, co pomaga niezwykle.

Jak zawsze, praktykujesz w rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami i w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz…

Cudowne praktyki. Idę jedna po drugiej, dbając o sycenie się tym, co jest, tym co mam. Jakże jestem wdzięczna życiu za punkt, w którym jestem, do którego może bym nie doszła, gdyby nie cała historia mojego życia… Przypominam sobie o rozluźnianiu, o patrzeniu na nowo na to, co już znam. Dobrze być tak przy sobie i wracać do siebie… 

– anna

Ja od jakiegoś czasu odkładałam napisanie tych słów, ponieważ miałam poczucie, że ono domkną dla mnie ten program, a jeszcze tego nie chciałam. Natomiast teraz czuje,  że potrzebuję podziękować Soni za cała mądrość, którą się dzieliła. Pragnienia mojego serca stały się dla mnie bardzo odkrywcze i są dla mnie teraz drogowskazem przy ważnych decyzjach. Dzięki praktykom zaczęłam czuć obfitość i nasycenie w moim życiu, a gdy się od tego uczucia odsuwam, to moje głębokie pragnienia przywracają mnie z powrotem na właściwą ścieżkę i kontakt ze sobą. Dziękuję, tak naprawdę z głębi serca dziękuję.

– monika

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie “twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Alicja Sonya to kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

– małgorzata

Wspaniale jeśli będziesz z Nami

13-dniowa kobieca praktyka tantryczna

Lakshmi

w Kobiecej Energii Obfitości

350227,50 zł

• płatność przy rejestracji •

 

Częste Pytania

jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wewnętrznych zapytań, refleksji & wglądów · wizualizacji · praktyk ze zmysłami, także w naturze · praktyk z oddechem i głosem · delikatnego ruchu, tańca i dotyku · opowieści i praktyk wnoszących mądrość mitu o Lakshmi, jej archetypu i energii w nasze kobiece doświadczenia, wyzwania i codzienne życie · tantrycznych medytacji z energią Lakshmi · rytuałów i celebracji · praktyk z wybranymi emocjami, ograniczającymi wzorcami & przekonaniami · modlitwy, intencji, zasiewania nowego

na czym polega praktyka z energią bogini?

Lakshmi to jedna z tantrycznych bogiń, które są niczym innym, jak lustrzanym odbiciem wybranych cech żeńskiej mocy wszechświata, energii w tantrze zwaną Shakti.

Kontakt, do którego Cię zapraszam, to spotkanie z mądrością i mocą obfitości, spersonifikowanej postacią tej bogini. Jest poza religijny i poza wyznaniowy. Jednak dotyka wszelkiego wymiaru dobrostanu, duchowego i materialnego, z intencją rozpuszczenia podziału między nimi.

Shakti to energia. Zatem Lakshmi to uniwersalna energia obfitości, więc energetyzuje Ciebie zawsze, gdy o niej myślisz czy ją kontemplujesz. Poznając bliżej Lakshmi w symbolice mitów czy natury, rozpoznając jej aspekty w swojej osobowości, a także pośród czynności dnia codziennego, wreszcie odkrywając jej cień – budzisz, pielęgnujesz i wzmacniasz tą żeńską jakość w sobie.

Pamiętaj proszę, że w Tantrze ostatecznie nie ma oddzielenia pomiędzy boginią – Shakti, a samą kobietą. Zatem poznając Lakshmi, spotykasz jednocześnie uniwersalną i indywidualną przewodniczkę po już obecnej w Tobie mocy pomyślności.

co się wydarzy zaraz po rejestracji?

W ciągu godziny od rejestracji w programie, otrzymasz 2 wiadomości:
– pierwszą – systemową, potwierdzającą płatność
– i drugą – ode mnie, potwierdzającą Twoje miejsce w programie. 

Jeśli nie znajdziesz ich w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – także zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

Tego samego dnia oczekuj pierwszej wiadomości pt. [Lakshmi] Dzień 1.

jak otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów i nagrań z 2 spotkań online otrzymasz/będziesz miała:

  • w codziennych wiadomościach email
  • na poufnej stronie www (hasło dostępu otrzymasz w wiadomości w 2-m dniu programu).

W obu przypadkach do korzystania online, pobrania lub wydruku.

obawiam się czy będę miała czas na praktykę...

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby Twój udział zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.

Zatem, czasem danego dnia zaoferujesz praktyce parę chwil, czasem więcej, a czasem wcale. Średnio, dobrze by to było między 15-30 a 60 minut. To naprawdę zależy chociażby od dnia, czy samej praktyki, czy twojego rytmu. Może na przykład zgromadzisz ich kilka na jeden wieczór. Część praktyk będziesz mogła wpleść w swoje codzienne czynności.

Niezależnie od swojej dyspozycyjności, najważniejsze w kobiecej praktyce jest to, że do niej powracasz. Ponownie i ponownie. Teraz, w najbliższej czy dalszej przyszości. Tak, jak to będzie dla ciebie możliwe.

To, co możesz zrobić już teraz, przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie np. mówiąc swoim bliskim o nim, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Na zawsze. Jednak, chociażby ze względu na nieprzewidywalne techniczne sytuacje, naprawdę warto pobrać je na swój nośnik.  

czy otrzymam dodatkowe wsparcie od Sonyi?

Program przede wszystkim jest o indywidualnej praktyce. Jednak, po odpowiedzi na twoje pytania czy perspektywę na nurtujacy ciebie temat, w podstawowym zakresie Alicja Sonya będzie dostępna w ramach grupy na Telegramie. W sprawie prywatnej indywidualnej (płatnej) sesji możesz bezpośrednio skontaktować się z Alicją Sonyą pisząc na adres [email protected].

jak dokonam płatności?

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu tpay (przelewem online, przelewem bankowym) lub PayPal.

co jeśli się okaże, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem, ponieważ od dnia rozpoczęciu programu nie ma zwrotu wpłaconych pieniędzy.

 

Masz inne pytania? Skontaktuj się ze mną pisząc na [email protected].

Twoja Przewodniczka

Alicja Sonya Bednarek jest wielbicielką tantrycznej ścieżki Shakti i badaczką zapomnianej Kobiecej mądrości i mocy. Wspiera kobiety w odzyskiwaniu z Nią połączenia poprzez unikatowe ucieleśnianie swoich najgłębszych darów, swojej najbardziej autentycznej duchowej i erotycznej ekspresji, swojego umocowania i rozluźnionego piękna. Po to, by mogły namiętniej i świadomiej tworzyć i żyć swoje życia, w świętej intymności ze swoim wnętrzem, z ukochanymi, ze światem. Jako yogini, głębia jej pracy wypływa z pasji do odkrywania i odczuwania natury rzeczy, z miłości do antycznej wiedzy, mitologii i energii Bogini, z dedykowania swojej wieloletniej osobistej praktyce oraz rozwojowi na wielu warsztatach zarówno jako uczestniczka, jak i asystentka swoich nauczycieli, z ponad 12-letniego doświadczenia w prowadzeniu warsztatów, kręgów kobiet, programów online i indywidualnych sesji. Więcej o Sonyi →