o mnie + media

O mnie

 

OFICJALNY BIOGRAM

Sarna Alicja Bednarek (wcześniej znana jako Sonya) jest tantryczną yogini i ambasadorką kobiecej świadomości. Założycielka Namiętnej Obecności. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti – fascynującej esencji kobiecości we wszechświecie, która daleko wykracza poza przyjęte koncepcje, role i konwenanse. Temple Mama w Świątyni Shakti w Warszawie. Autorka Shakti Online – programów i praktyk dla kobiet. Pasjonatka ucieleśnionej duchowości – źródła odżywiania codziennego życia, swojego wnętrza, szlachetności i zaangażowania.

Była tancerką, asystentką, menadżerką w międzynarodowej korporacji prawniczej, czy wytwórczynią roślinnych świec. Teraz, zgłębia tantryczne antyczne mity i zawarte w nich dla nas wskazówki. Inspiruje wiele kobiet, opowiadając o różnych odsłonach świętej kobiecości, Bogini, której – na unikatowe sposoby – urzeczywistnieniami jesteśmy. Jej darem jest tworzenie wspierającej przestrzeni dla odsłaniania, spod przyjętych i już nieaktualnych warstw, serca autentycznej, rozluźnionej i umocowanej siebie.

Wywiady z nią ukazały się w czasopismach Zwierciadło, Sens, Uroda Życia czy Wysokie Obcasy. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla miłości, piękna swoich relacji i dobra nas wszystkich.

media

zwierciadło – piersi nieodkryte

Moja rozmowa z Tatianą Cichocką, która z czasem okazała się być początkiem naszej przyjaźni. Ufam jest pięknym wprowadzeniem w to, jak mało poznanym – mimo że tak niezwykłym – centrum kobiecej energii są nasze piersi.

pr trójka. seks nasz powszedni – seks tantryczny, podróż w której nie ma nudy

To była nocna spokojna rozmowa, podczas której wraz z Dawidem Rzepeckim w programie Joanny Mielewczyk dzieliliśmy się naszymi refleksjami i doświadczeniami.

mała czarna w TV4 – o tantrze z 3 kobietami

… Katarzyną Montgomery, Barbarą Stanisławczyk i Karoliną Wajda. Przygoda!

więcej

  • Sens. Psychologia dla ciebie: Intymne przyjaciółki / artykuł 
  • WysokieObcasy.pl: Kobiece piersi / artykuł  
  • Kobiecość i Tantra w One Energy TV w cyklu „Rozmowy z Mistrzami” / video 
  • Tok FM: Kobiece Piersi / audio 
  • Chilli Zet – Hani bal: O roli pocałunków w sztuce kochania / audio 
  • Zwierciadło.pl: Tantra – zanurz się w swojej cielesności / artykuł 
  • Sens & Zwierciadło.pl: Nauka rozkoszy – tantra / artykuł
  • Taraka.pl: Tantra polska / artykuł 

chcesz przeprowadzić wywiad?

Proszę, skontaktuj się pisząc na adres: [email protected]